Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneteitek voltak,vanna...

Milyen tüneteitek voltak,vannak a 3.trimeszterben?

Figyelt kérdés
Nagyon bedagadtak az ujjaim,állandóan szomjas vagyok(nem vagyok cukorbeteg),fáj a gerincem,nem bírok járni.És még 6 hét hátra van.Ti hogyan vagytok?

2023. ápr. 1. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is a 3. Teimeszterben vagyok, nekem még 7 hét.

Alvászavar - egyre rosszabb, reggelente néha hányinger, fáj a lábam néha és nekem is nehéz a menés, én is allandóan szomjas vagyok, de éhes is viszont főleg edeset ennék és van amit egyáltalán nem kívánok... :-D

2023. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok :)

Nekem is 6 hét van még iszonyat szomjas vagyok huzza a görcs a lábam állandóan..

Már annyi magnéziumot szedek hogy többet nem is lehet.

Nekem a hasam fájdul meg pihennem kell, lehajolni nem tudok vagyis de de fulladok utána így elég nehéz a házimunka..

A kéz dagadása nem jó azért szólj a dokinak védőnőnek...

2023. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂Az ujjaim vizesednek,ugyanez volt az első terhessegemnél is,azt már látta orvos.Magnézium minden nap "egy marékkal"😃,de a lábam akkor is görcsöl és rángat nekem is 🥴
2023. ápr. 1. 13:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam majdnem minden nap még kálcium pezsgőtablettát is inni, azóta nem görcsöl a lábam.
2023. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,hallottam,hogy vas,magnézium,kalcium hiány okozhatja.Már csak kibírjuk valahogy.
2023. ápr. 1. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok. En szerintem kb a 32. het ota a halalomon vagyok 😂


Igazabol az a bajom, hogy nem tudok aludni, a testi tuneteken kivul innen ered minden mas. Turelmetlen, igerlekeny vagyok nagyon,hulyesegek miatt ugy felhuzom magam, pedig en nem voltam ilyen sose.

Hat, varom a szulest, az tuti.

Amugy eg a gyomrom, nagyon vizesedik mar a kezem, labam, emiatt faj is. Allandoan pisilnem kell, de en is allandoan szomjas vagyok. Nagyon faj mar a seta, a baba mindent nyom.

Es meg semmi jele, hogy jonne 🙈

2023. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 es még 4 heted is lehet akár :D
2023. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hangulatingadozások, állandó fáradtság, derékfájás, reflux, éjszaka minimum 3x felkelek pisilni.


3,5 hét van még vissza hivatalosan.

2023. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én ma reggelre minden órában felkeltem pisilni,azt hiszem 6x🥴
2023. ápr. 2. 04:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, plusz a bordám teljesen el van nyomva, úgy fáj :D
2023. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!