Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki kisgyerekke...

Van itt olyan, aki kisgyerekkel jár (t) nst-re? Megoldható?

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam, nem szeretném másra bízni, amíg nst-re megyek az sztk-ba. Viszonylag jó gyerek, megmarad még a babakocsiban, de ha összeadom, hogy odamegyünk, kivárjuk és még a vzsgálat is 10-15 perc, akkor már lehet, hogy elfogy a türelme. És attól is félek, hogy elzavarnak, hogy máskor ne hozzam a gyerekem. Eddig a terhesgondozás során mindig vittem magammal és nem volt gond (néha azért hívtam magammal segítséget, de most macerás lenne megoldani).Lécci, írjatok tapasztalatokat!

34 hetes kismami


2010. okt. 7. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam volt egy anyuka rendszeresen hordta a kisfiát nem szólnak érte elbeszélgettünk vele én személy szerint örültem neki nem unatkoztam:) KITARTÁST ÉS BOLDOG BABAVÁRÁST!
2010. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én vittem magammal.nekem 18,5-19hónapos volt.egy ismerősöm vitt minket,akinek elvileg vigyáznia,ellenie kellett volna vele.de mivel nagyon anyás,volt rá precedens,hogy a 20percet az ölemben ülve töltötte.én meg a ctge kapcsolva.

itt(Győr)az nst vizsgálat az ultrahang vizsgálóval egy "folyosón" van,és elég sokan viszik magukkal a gyereket.

szerintem nem lesz gond.főleg ha visztek magatokkal nasit/innivalót meg játékot ami lefoglalja

2010. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hugom is vitte magával a 1,5 éves kislányt és nem volt gond, elvolt. Nem is szóltak érte. Ha nem tudom megoldani én is vinni fogom a 2 éves lányomat.

(Pécs)

2010. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!