Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy öltöztetek fel kismamafot...

Hogy öltöztetek fel kismamafotózásra?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
1# mekkora paraszt vagy
2023. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Én ezt rendeltem meg. Amik legjobban tetszettek kismama ruhák, azok vagy 40 ezerbe kerültek, annyit nem akartam rászánni. Ennek nem olyan jó az anyaga, de nem is terveztem gyakran hordani. Szoptatós és lapos hassal is hordható.

2023. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Nyár végén volt.

Ilyen szalmabálák közt pózolós.


Térd feletti ilyen pólós tetejű egybeszoknya.

( [link] , mint az első)


Fekete, mert kb csak fekete ruhát hordok. Szép haj, smink. Nekem bejönnek nagyon


Viszont a fotós rávett egy virágos hasonló ruhára. Nekem borzalmasnak tűnik.

2023. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Derjaderja ***** válasza:
58%
Nekem ősszel volt es kinti (erdő) és egy bordó egyberuhát vettem, nem volt olyan nagyon olcsó, de olyan szívesen hordtam, vhogy jobban állt rajtam minden, mint nem kismamákat.
2023. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem stúdiós fotózásom volt, kétfajta ruhába voltunk a férjemmel, egy kék farmer, fehér atléta illetve egy ünneplősebb. Az egy sima maxi ruha volt, gumis derékkal, szépen kiemelte a pocakom.
2023. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ha még visszajöttök - hanyadik héten csináltátok a fotókat?
2023. ápr. 3. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Én egy átlagos ingszerű tunikát vettem fel (+leggings és kabát). Kora tavasszal volt, kinti fotózás és önazonosak akartunk lenni vagy hogy is mondjam, a tőlünk megszokott stílusban. Egy műtermi fotózást csudimudi kismama ruciban nem éreztem volna magaménak.

A tunikát amúgyis sokat hordtam, nagyon szerettem, nem erre az alkalomra vettem.

2023. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

35hetesen

3#

2023. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
28hetesen (direkt nem akartam a legvége fele óriás pocakkal) #5
2023. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

7 vagyok. 36 hetesen voltunk. Már ez is elég kései volt, nem javasolják túl sokáig elhúzni, mert ugye a kismamák a végefelé sok esetben elkezdenek "püffedni", vizesedni, kikerekedik az arc, stb., nyilván nem így akar az ember magára emlékezni. :)

Mi azért húztuk eddig, mert konkrétan alig volt pocakom a 32. hétig, de én pocakos képeket szerettem volna, ha már kismama fotózás. Pont jó időpont volt, de mindenki érzi magán, hogy mikor jött el a "most vagy soha" pillanat.

2023. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!