Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelős, terhes-nem terhes...

Tesztelős, terhes-nem terhes kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval, tudom a 2 csíkos teszt a biztos, meg a pozitív, van is már két gyerekem tudom hogy megy ez, de ilyet mint most nem igazán tapasztaltam.

Az utolsó mensim dátuma február 13. Azóta nem jött meg, így bár védekezünk, de csináltam egy tesztet, és hát az a helyzet, hogy nem tudom eldönteni mi van.

1 csíkos, de ha nagyon nézegetem, ott van valami halványan a 2. csík helyén. Annyira halvány, hogy telefon kamerája észre sem veszi.


A másik két gyerkőccel egyértelmű volt a teszt, szóval légyszíves ne hülyézzetek le, így is annak érzem magam. Szóval ha már ennyi ideje késik a menstruációm, ha tuti terhes lennék, akkor atomvastag két csík lenne nem?



2023. ápr. 5. 06:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehet gotóznonakkor negatív!valószínű csak a reagens helyét látod.

Ha tefhes lennél már bőven erős pozinak kéne lenni.

2023. ápr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2023. ápr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Predictor earlyt vegyél az a legérzékenyebb.
2023. ápr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy aki lepontozott, az végigolvasta a kérdés teljes leírását? #2
2023. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pontoztak le, jem írtál rosszat, valószínűleg fogok újra tesztelni egyébként aztán hívom az orvosom



[link]



[link]


Ezek most így néznek ki, de hát nem tudom...

2023. ápr. 5. 08:13
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

2 nap múlva csinálj egy újat lehet később volt ovulációd.


Ha 2 nap múlva nem lesz rajta olyan egyértelmű 2 csík mint az előző terhességeidnél akkor ebből nem lesz baba, maximum kémiai terhesség.

2023. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezek negatívak


Csinálj 2 nap múlva

2023. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha február 13 az utolsó menzeszed, akkor már nagyon erős pozitívnak kéne lennie.
2023. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek negatívak. Amúgy ha rákeresel az X epil kulcsszóra, láthatod, hogy az elmúlt hónapokban nagyon sokaknak volt ilyen árnyék rajta, de ez nem pozitív.
2023. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, köszönöm!
2023. ápr. 5. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!