Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelős, terhes-nem terhes...

Tesztelős, terhes-nem terhes kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval, tudom a 2 csíkos teszt a biztos, meg a pozitív, van is már két gyerekem tudom hogy megy ez, de ilyet mint most nem igazán tapasztaltam.

Az utolsó mensim dátuma február 13. Azóta nem jött meg, így bár védekezünk, de csináltam egy tesztet, és hát az a helyzet, hogy nem tudom eldönteni mi van.

1 csíkos, de ha nagyon nézegetem, ott van valami halványan a 2. csík helyén. Annyira halvány, hogy telefon kamerája észre sem veszi.


A másik két gyerkőccel egyértelmű volt a teszt, szóval légyszíves ne hülyézzetek le, így is annak érzem magam. Szóval ha már ennyi ideje késik a menstruációm, ha tuti terhes lennék, akkor atomvastag két csík lenne nem?



2023. ápr. 5. 06:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Csinálj predictort ha ez terhesség miatt valami akkor az egyértelmű, ebben a hóban az x epillel tele van az oldal kb mind ilyen.
2023. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Várok pár napot, aztán csinálok egy predictort, köszönöm a javaslatot!
2023. ápr. 5. 10:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem február 19.én volt utoljára mensim, de már egy ideje annyira erősek a tesztek, hogy a tesztcsík sötétebb mint a kontrollcsík…semmiképp nem lehet ennyi idő után ennyire halvány, ezek határozottan negatív tesztek.. valami más lesz.
2023. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, egyben boldog babavárást neked!
2023. ápr. 5. 16:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:)
2023. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!