Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történ már ilyen valakivel?

Történ már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
14+5 hkm. vagyok és kedden este 2 óra körül arra keltem, hogy görcsöl a hasam, de kicsit olyan volt, mintha nagyon kellene pukiznom, de nem jön ki. Elmentem wc-re és tiszta vér volt a wc papír. Egyből keltettem a párom és mentünk a kórházba. Nagyon megijedtünk. Megvizsgált egy nőgyógyász és elvileg a méhszáj zárva volt és az uh-n is jól volt a baba. Azt mondta nem tudja honnan jön a vérzés, de szedjem tovább a progeszteront amit eddig is. Reggel fél 8kor menjek el egy újabb uh-ra és utána terhesgondozóba. Meg is tettem. Reggel az uh-n is minden rendben volt a babával a placenta is jó helyen volt és a méhem körül se látták semmit. A terhesgondozóban már nem nézték meg csak kikérdeztek és kiírtak táppénzre és írtak még fel progeszteront. Napközben kevesebb a vér, de este mikor fekszem akkor több jóval. Nem annyi, mint az első napon, de azért van és ugyan olyan görcseim vannak, mintha pukiznon kellene. Reggel (szerda) megnéztem ilyen szívhang figyelővel a baba szívét, nagyon lehetett hallani, gyors volt és mintha valami tuc tuc zenét hallgattam volna. De azóta nem találom, csak ilyen suhanást hallok mindig meg ilyen buborék hangokat. Volt már valaki így? Első baba és nem tudom hova tenni a dolgot. Mármint, hogy ez most így oké e vagy nem... :(

2023. ápr. 6. 03:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt ilyenem, de ha a méhszáj zárt, akkor nem jöhetett onnan a vérzés.

Ez élénk piros vér volt?

Őszintén én sem tudom hova tenni. Az megeshet, hogy megreped egy-egy ér, de az nem okoz erős vérzést.

2023. ápr. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amikor először volt akkor igen, rendes piros vér volt. Napközben barnázás, este megint piros. Mintha a fekvés nem tenne jót mikor pont azt ajánlották. :(
2023. ápr. 6. 03:47
 3/16 A kérdező kommentje:
Volt egy kis székrekedésem, esetleg az lehetett? Hogy nagyon feszült a hasam?
2023. ápr. 6. 03:48
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem akarok rémeket kelteni, de jól vizsgálta a doki a méhszájat?

Mert az tényleg megeshet, hogy elpattan egy ér, de az nem okoz ismétlődő vérzést.

2023. ápr. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát elég sokáig nézte. Remélhetőleg igen. :(
2023. ápr. 6. 03:54
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Velem sem történt ilyesmi (szerencsére), én sem tudom hova tenni ezt. Az előttem hozzászólókkal kell egyetértenem, ha egy ér elpattan akkor viszont nem ennyire erős a vérzés és nem is ismétlődő. Lehet jobb lenne ha megnézne egy másik nőgyógyász is, inkább tényleg teljesen biztosra menni. Szívhangot azóta figyelted? Volt hallani rendesen?
2023. ápr. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Hematómát esetleg nem említett a doki?
2023. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Sziasztok

En 27 hetesen kerültem kórházba vérzéssel.

4 napot töltöttem bent felváltva véreztem ,barnáztam. Semmi rendellenesseget nem találtak. A méhembe pattant el egy ér és zárt volt a méhszáj. Azt mondták hogy ez a legjobb ami történhetett mert semmi gond nincs és ez gyakori az iszonyat vérbőség miatt.

Remélem tudtam segíteni és nalad sem lesz semmi gond!

2023. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
79%
Ilyet még nem hallottam.
2023. ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Még jó hogy azt a válaszolót pontozzátok le akivel történt hasonló😆
2023. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!