Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek Pécsen volt magzatvíz...

Akiknek Pécsen volt magzatvíz mintavétele (amniocentézis, amikor egy tű segítségével magzatvizet vesznek le) az Édesanyák útján, nekik mennyi időre lett eredmény? Valamint telefonáltak valamikor, ha rossz eredmény jött ki?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy kb. 4 hét múlva lesz eredmény, ami nyilván még nem telt le, de a 2 héten túl vagyok és nem telefonáltak, EESZT felületen nem látok eredményt vagy bármi dokumentumot erről a vizsgálatról. Csak azért mondom, hogy nem telefonáltak, mert olvastam, hogy van, ahol 2 hét után telefonálnak, amennyiben rossz eredmény jön ki vagy a minta nem értékelhető. Következő UH-ra van már időpontom hozzájuk, de az 4 hét után van, hogy addigra biztosan meglegyen az eredmény, de reméltem, hogy annál azért jóval előbb megtudom.

2023. ápr. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyan nem volt ilyen vizsgálatom, de szintén pécsi vagyok. Létezik egy "Anyukák, akik Pécsen szülnek" facebook csoport, lépj be, ott biztosan tudnak neked segíteni. Talán hamarabb kapsz releváns választ.

2023. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen vizsgálatom. Viszont én is Pécsen élek. 🙂
2023. ápr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 🥹
2023. ápr. 7. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, még mindig nem kaptál semmi eredményt? Mivel mindig kiemeled a kérdésed.
2023. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos még nincs eredmény, pedig már nagyon-nagyon várom. :(

Tegnap azt mondták, hogy kelleni szokott a 4 hét az eredményhez... de annyira reméltem, hogy előbb megtudok valamit.

2023. ápr. 13. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor sajnos muszáj megvárni :/

Azért remélem minden rendben lesz 🤞🏻

(4-es voltam)

2023. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!