Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülést jelezheti?

Ez már a szülést jelezheti?

Figyelt kérdés

sziasztok

tegnap reggel óta menstruációs szerű görcseim voltak amik estére kicsit erősödtek is, a baba is intenzívebben mocorgott, szinte minden percben pisilni kellett, éreztem olyan érzést is sokszor mintha kakilni kellene nagyon de nem jön semmi és persze nem is nyomtam, nem erőlködtem, a vaginámba is szaggató érzés jött elő többször is, a babát éreztem egész idő alatt hogy nagyon-nagyon tolódik lefelé, a hasam is keményedett nagyon, farokcsontom kibírhatatlanul fájt. egyik kórházba telefonáltunk, ők azt mondták hogy figyelni kell most már akkor hogy lesz-e akár enyhe vérzés is vagy elfolyik a magzatvíz. most reggelre ahogy felkeltem megint kezdődik a menstruációs szerű görcs és a baba is eléggé nyom, mintha jönni akarna már, a keményedés is megint kezdődik eléggé. járt így már valaki vagy esetleg ez már tényleg azt jelezné hogy hamarabb fogok szülni? kerek 35 hetes vagyok ma. előre is köszönöm a válaszokat.



2023. ápr. 11. 09:35
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én az első fiammal csütörtökön hajnalban bementem a kórházba, mert a nyákdugó elment- azt hittük itt az idő, mert erős görcseim voltak, pisilni mászkáltam..Kiröhögtek, hogy ilyen korán minek mentem be, mert 1 újnnyira voltam nyitva- immel ámmal befektettek, majd szombatig meg sem vizsgáltak, szombat délben hazaküldtek, pedig péntektől ugyanilyen tüneteim voltak, pokoli volt lenni is,vasárnap délben elfolyt a magzatvizem,egy órán belül a kezemben volt a fiam.....

Hogy vagy azóta? Én az utolsó nap puha tollpárnán ültem sokat, úgy kicsit jobb volt..

2023. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bogus20 ***** válasza:
Nekem egész más volt az igazi szülési fájás. A jóslók azok olyasmi mint ahogy te írod, ès már hetekkel szülés előtt, itt szúr ott szúr, így nyom meg úgy, meg mint a menstruációnál alhasi görcsök. Ami nálam a mèhszájat tènyleg nyitotta abban különbözött hogy iránya lett a fájásnak, ereje is volt, meg a hátba sugárzott. Az elején nem is kell hogy nagyon fájjon. Szèp szabályosan lentről indul felfelé mint egy hullám, szóval más mint egy sima kemènyedès. Az elején össze vissza aztán rendeződik, egyre szabályosabb időközönként.
2023. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A szülési fájás nekem olyan volt, hogy a derekam kezdett fájni de nagyon, és közben jött a görcs, de azt éreztem, hogy feszíti alul valami a csontjaim szét kb

Az intenzív fájásnál meg érzel már nyomás ingert is közben, azt a nehéz elviselni és "elfújni" ahogy nekem mondták a nővérek.

Igazából ha igazi fájásaid lesznek, akkor folyton össze görnyednél, én alug tudtam menni, kiegyenesedni stb

2023. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!