Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony Amh (0.95) magas Fsh...

Alacsony Amh (0.95) magas Fsh (16,és 19 lett ezt 3hó eltéréssel mértek.) 33 éves vagyok. Van esély babára? Tapasztalatok? Most megyünk meddőssegi központba

Figyelt kérdés

Olvastam olyat,hogy magas fsh miatt elküldenek lombikról.

Valaki tapasztalt ilyet?



2023. ápr. 13. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14es FSHra még azt mondták magában nem gond, az AMH-m viszont 0,2 lett. Kicsit utána olvastam, sokkal rosszabb értékekkel is lett már sok nő terhes spontán illetve lombikkal is. Én most vitaminkúrát kezdtem, mindenhol azt írják, hogy DHEA, Q10, D vitamin, Inofolic kúrával nagyon sokat lehet javítani ezeken az eredményeken :)
2023. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah és nem küldtek el, sőt az orvos már ebben a hónapban lombikra akart küldeni, de én úgy érzem még nem állok erre készen, lelkileg sem
2023. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jól olvastam lombikos csoportokban 18-20 körüli FSH-val már el szokták küldeni a nőket donorozni. (donor petesejt vagy donor embrió külföldön)


Viszont te még fiatal vagy, neked tuti megfogják próbálni vitaminokkal lejjebb vinni az FSH-d, az amh-d pedig még nem annyira szörnyen szörnyű (0,5-ös amh-kkal simán lombikoznak 44-45 évesek)

2023. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kevés amh, spontán teherbe lehet esni a tizedével is. Nekem 0,1 volt, aztán később 0,3 (igen, emelkedett es akkor még q10-et se szedtem még, ami felturbózza a petefészket a meddőségis doki szerint). Nekem igen magas volt az fsh, de a prolaktin is és amikor arra elkezdtem gyógyszert szedni, az levitte az fsh-t.
2023. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy doki a face-n posztolt, hogy egy páciense 0,002 AMH-val esett teherbe+szült, szóval el kéne már engedni ezt az AMH-parát.
2023. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.közben már éppen várom a 11 napot,hogy leteljen és megtudjam velünk maradt e a mazsola. (Lombik)

Elengedném én ezt az Amh dolgot szívesen, csak azert igy 33 évesen hogy ez az érték az orvos nem volt annyira lenyűgözve. De tény, simán eljutottam idáig, és most reménykedem..

Amúgy igen, q10-t,kell szedni rá,és hát próbálkozni :D

Nagyon köszi mindenkinek

2023. okt. 31. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan meddőségi kp., ahol pont leszarják az AMH-t! Én 42 évesen szültem spontán megtermékenyüléssel úgy, hogy kivizsgáltattam magam a meddőségiben, aztán utánamentem az alternatív megoldásoknak (#4-5 voltam), jártam avivázni, bowenre, étrenden változtattam, Q10et szedtem, feldolgoztam pszichoterápián a családi traumákat, az anyámmal való kapcsolatomat stb., franc se tudja, mi segített, de sikerült beavatkozás nélkül. 33 év… hát érted, mindenki szabadon dönthet arról, min rugózik…! (Csak ugye a stresszfaktor is egy akadály.)
2023. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
0,2-es volt kb fél éve az AMH-m, Tapolcán azt mondta az orvos, hogy természetes terhességre annyi esélyem van, mint a lottó 5ösre. Azóta szedtem a DHAE-t, 3 hónapja Hormonegyensúly vitamint és mellette 4000 mg D vitamint, 3 év után ma pozitív lett a tesztem :)
nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4000 NE D-vitaminra gondoltál. (4000 mg = 4 g = 160 millió NE.)
nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9es igazad van, NE, bocsi :D
nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!