Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Wartner szemölcseltávolító...

Wartner szemölcseltávolító stift terhesség alatt? Lehet baj?

Figyelt kérdés
Pár hete, amikor még nem tudtam a várandósságomról, használtam Wartner stiftet, és mivel még nem múlt el, ma is (8 hetesen) alkalmaztam, mert volt itthon. Őszintén szólva, mivel nem vényköteles és egy nagyon pici bőrfelületen alkalmaztam, eszembe se jutott, hogy ne lehetne, de ma ahogy kezembe került a papírja, utólag láttam, hogy rá van írva, hogy terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott. Lehet baja a babának, hogy a terhességem eleje óta 2x-3x egy pici pöttyöt használtam belőle? Természetesen azóta már ki is dobtam, de nagyon megijedtem, hogy bajt csináltam-e...

2023. ápr. 15. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj lenne belőle. De attól még, hogy valami vénynélküli nem jelenti azt, hogy terhesség alatt alkalmazható. Sőt, a legtöbb gyógyszer nem ajánlott. Szükség esetén az orvos dönt az előny- hátrány kockázatok mérlegelésével.
2023. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!