Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a terhessége...

Ki mennyit hízott a terhességei alatt? Illetve mennyire érdemes ilyenkor az étkezésen változtatni?

Figyelt kérdés

Első terhességemmel kb 13 kg-t híztam, meg még 2-3-at a szoptatásnál. Es ezek hiába mozgok az utóbbi másfél évben kifejezetten sokat, mégse ment le, lassan 3 éve. Ok, az étkezest nem fogtam vissza, de akkor is fura hogy mozgással se megy le semmi.


Pár napja pozitívat teszteltem, es kicsit aggódom nehogy megint ugyanennyi feljöjjön, az már tényleg túl sok lenne egészségileg is.

Ha ezentúl visszább fogom magam, és a cukrot is minimumra veszem az segíthet? Vagy ha eddig nem tettem, akkor már ne nagyon változtassak, mert az is árthat?


2023. ápr. 15. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

20+ kilót híztam, de ebből nagyon sok volt a víz.

Szülés után 7-8 hónappal vettem észre, hogy kifogytam minden ruhámból. A szüléshez képest 30+ kilóval vagyok könnyebb. Csak annyi változott az étkezésemen, hogy nem nasizom. Igyekszem jó példát mutatni a gyereknek, és emiatt csak a konyhában eszünk, a tv előtt nem. Filmezés közben meg nem buli kimenni a konyhába nasizni😅

A gyerek miatt sokkal többet sétálok, ez is számít. Korábban 10-12 órát ültem a munkahelyen.

2023. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem változtattam a kajan.

Elsőnél +6kg, masodikkal +4kgval mentem szülni.

2023. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

59ról 72re híztam. 6 hónapos szoptatás utàn most 54en stagnálok.

Szerintem azért fogytam így mert nincs időm nasizni. A főétkezéseim eddig is egészségesek voltak

2023. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én fogytam kb 5 kilót
2023. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 hét alatt fogytam 2 kg-t, pedig nyilván nem fogyózom. Elhagytam az esti nassolást és többet iszom + szerintem felgyorsult az anyagcserém, mert időnként reggelente hasmenés-szerű tüneteim vannak, de biztos, hogy nem kajától, mert utána bármit ehetek, nincs bajom semmitől.
2023. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 57 kg-val kezdtem, most vagyok 66,6 kg , de még nincs vége.

A baba tökéletesen fejlődik.

33 hkm

2023. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!