Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt (inkább az...

Terhesség alatt (inkább az utolsó hetekben)voltál "influenzás"? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan köhögök már fájnak a hasizmaim,folyik az orrom lázam nincs,de állandóan úgy érzem 1x megfagyok 1x ver a víz.néha hányásig köhögök

Bevált praktika?kaptál valami gyógyszert rá?

3hetem van még

Köszi ha válaszolsz



2023. ápr. 16. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Második terhességem alatt végig volt valami bajom (covid, arcüreggyulladás, fogfájás, influenza, gyomorinfluenza, torokgyulladás )soha nem kaptam semmit. Herbal swiss forró itala volt egyedül megengedve. Orvosom a paracetamol tartalmú gyógyszert kifejezetten megtiltotta.
2023. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Segített a Herbal swiss?panadolt vettem be úgy tudom azt lehet,fejfájásra is használom ha már nagyon durva
2023. ápr. 16. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kórházban voltam vele, infúziót kaptam és mivel a legyengült immunrendszer miatt kaptam egy másodlagos fertőzést odalent, arra antibiotikumot. Így szültem.
2023. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem influenzás voltam, hanem valami más búbánatot kaptam el egy ismerősömtől a 32.héten és kitartott a 37.hétig.


Megittam 2 doboznyi herbal swisst, az íze jó volt, de nekem semmit nem használt.


Készítettem hagyma teát, kb 5 kiló hagymát megittam (1-2 fej hagyma szöröstűl bőröstűl, előre áztatott csipkebogyó, menta levél, alma, narancs összefőzve, citrommal és mézzel feltúrbózva) de ez sem használt.


Brutálisan, egysze kétszer hanyásig köhögtem heteken át, aztán valami beszorult valahola bordáimnál, hogy nem tudtam kikelni az ágyból, fájt levegőt venni, fájt köhögni, fájt mozdulni, fájt sírni a kórházban meg egyszer sem jöttek rá, hogy mi okozza a bajomat.


A baba nem nyomta, vesekővet, epekövet kizárták, katétereztek, ultrahangoztak, nyomogattak, és semmi.


De túl lettem valahogy a bajokon.

2023. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!