Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10. hét környékén már...

9-10. hét környékén már megtaláltátok a baba szívhangját az Angelsounds szívhang figyelővel? Most tervezek venni kb. 8+1 napos terhes vagyok (5+5 naposan volt az első vizsgálat) és csak a 12 hetes vizsgálatra hívtak vissza.

Figyelt kérdés

#Angelsounds #Magzati szívhang figyelő
2023. ápr. 20. 12:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem találtam meg. Még később se mikor tudtam nagyjából merre van a feje akkor is nehezen.

Párszor ellenőriztem vele hogy él-e mikor nagyon nyugis napja volt és nem éreztem mozogni.

2023. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki erre járna, megírom a tapasztalatom. 10+2 napon vagyok ma. Megérkezett a szívhang hallgató (angelsounds jpd-100s). GYÖNYÖRŰEN lehet hallani a baba szívhangját! Nem, nem a sajátomat hallom, mert az alkalmazás mutat mindent és az én szívem nem 160at ver percenként, plusz össze sem lehet keverni a sajátoddal, mert szaporább jóval. Én onnan tudtam mit hallok, hogy meddőségiben is hallottam már. Kiváló termék. Babaolajjal használtam, szeméremcsont felett kb 5 cm-el közép tájékon találtam meg 2 perc után. 😊 mindenkinek a legjobbakat kívánom! 😊
2023. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!