Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény fedi a méhszájat....

A méhlepény fedi a méhszájat. Hogy lehet hogy előtte jó helyen volt?

Figyelt kérdés

Egészen eddig problémamentes várandósságom volt. 12 hetes genetikai ultrahangon a lelet szerint a fundusban tapadt a lepény, 15+1 a lelet szerint normál helyen történt placentáció.

17+6 elkezdtem vérezni, ügyeleten megállapították hogy a méhlepény fedi a méhszájat. Hogy a fenébe lehet ez létezik ilyen hogy ekkorát változik ? :(


2 napja fekszek itthon jóformán csak mosdóba kelek fel még zuhanyozni sem mertem elmenni. Volt már valaki ilyen helyzetben, lehet ennek még jó vége? Nagyon sokat szendvedtünk a babáért :(


Vérzés azóta nem volt de reggelre meg napközben nagyjából egy alkalommal rózsaszínes a wc papír pisilés után...



2023. ápr. 27. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 5 hétig feküdtem, és törekedtem rá, hogy tényleg vízszintesen legyek. Kb amíg ettem, addig ültem fel. Minden nap gyors zuhany, hajat csak akkor mostam, mikor már nagyon muszáj volt. Ezen kívül csak szendvics készítés, kaja melegítés, minden mást a férjem csinált munka után. Nagyon féltem, hogy baj lesz, de végül feljebb ment a lepény, közben nekem hematómám is volt, azt sem tudtam, mikor mi vérzik.

Ugyanakkor az is igaz, hogy van aki kisgyerekkel csinálja végig. Én úgy voltam vele, hogy megteszem maximálisan, amit meg tudok. Ezen ne múljon.

Hetente jártam dokihoz, férjem vitt oda is.

Ne idegeskedj (tudom, fogsz :)), csak pihenj, feküdj és minden rendben lesz!

Még egy jó tanács, a nagy wcre figyelj oda, ne kelljen erőlködni, inkább időben menjen a Dulcosoft. Mozgásszegény életmód mellett a belek sem működnek megfelelően. Plusz sok fekvés után gyomorfájás, savasodás is esélyes, Salvus víz, tej, kinek mi.

Kitartást! Fekszel és feljebb fog menni a lepény!

2023. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! És szerintetek hason lehet aludni?Próbálok mindig oldalt da nagyon hason fekvős vagyok és reggelre mindig abban a pozícióban vagyok.
2023. ápr. 28. 08:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott semmilyen mozogas ilyen helyzetben, 24 órából ha lehetne 24et feküdni kéne. Semmi séta. Hason fekvés sem ajánlott.
2023. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as, miért írtok ilyen hülyeségeket? Már nem is ajánlják emiatt a fekvést ez kb. olyan elvavult, mint amikor a védőnők azt mondják, 3 hétig nem szabad kivinni a gyereket.


Azért hülyeségeket ne hordjatok már össze, a hajolgatást nem ajánlják.

2023. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne a fekvés hülyeség? Nekem néhány hete volt, orvos, védőnő egyértelműen ezt mondta, és logikus is. Ha függőlegesen vagy, a súlya lefelé húzza, könnyebben megy felfelé, ha vízszintesen vagy.
2023. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!