Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt menstruáció?

Terhesség alatt menstruáció?

Figyelt kérdés

Barátommal védekezünk mindig gumival is és megszakítással is.

2 napja megjött. Mennyiségileg elég sok vérem van. 4 óránként cserélek tampont és tele volt eddig mindegyik.

Melleim fájnak picit, illetve a hasam van felpuffadva?

Ha terhes lennék megjött volna? Van terhesség alatt abszolút nem jön meg? Ha igen, inkább csak pecsételés?

Köszönöm a segítséget.


2023. ápr. 27. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött akkor nem vagy terhes!!!
2023. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem értem a kérdést. Most akkor megjött vagy nem? Először azt írtad, megjött 2 napja, utána pedig megkéredezed, hogy ha terhes lennél, akkor megjött volna? ...
2023. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, terhesség alatt nincs menstruáció.
2023. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ritkán előfordulhat terhesség alatt is menstruáció, de nem egészséges a gondolkodásod. Védekezel gumival, emellett még beléd sem élvez a párod, megjött, és mégis aggódsz, hogy esetleg terhes vagy? Ez beteges.
2023. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért. Picit elrettentettek, hogy lehet menstruáció terhesség alatt, talán emiatt aggódom.

Illetve egyszer volt, hogy kiszakadt, igaz 2 hónapja és egyből észre vettük, azóta picit aggódom.

2023. ápr. 27. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Vérzés lehet a terhesség elején abban az időpontban, amikor meg szokott jönni, de tudtommal nem annyira erős, mint normál esetben. Elég ritka, eddig két ilyen emberrel beszéltem (egy barátnőm az egyik, 3 hónapig nem vette észre, hogy terhes). De ha gumi is van, megszakításos is, bő vérzéssel meg is jött, akkor szerintem ezen ne stresszelj! Ha meg mégis, csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj!
2023. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!