Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv! Ma vagyok a ciklus 45....

Üdv! Ma vagyok a ciklus 45. napján. A átlag 35-36 nap. Csináltam a múlt héten a várt napján predictort, negatív. Tegnap reggel cyclotest szintén. Viszont: alhasi görcsök, fáradtság, megjön érzés, hat napig nagyon enyhe barna folyás. Lehet még pozi?

Figyelt kérdés
Egy hat éves fiam van, tavaly sajnos volt egy missed ab a 7. hétben. A barnázás pont a menzesz napján kezdődött. Pár napja is azt hittem megjön mert a melleim azt hittem leszakadnak, de semmi. Szerintetek lehet későn fogant baba? A p.é.nem tudom. A fiammal anno 5 nap késés negatív volt, utána pedig csak 28 nap késés után teszteltem természetesen pozitívat.

2023. ápr. 2. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol az elozo babadnal is az tortent akkor, hogy kimaradt egy ciklusod es a kovetkezoben lettel terhes.


Akar ez itt is megtortenhet. De alapvetoen 10 napos keses es 2 negativ teszt nem utal babara, a tuneteid mastol vannak.

2023. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!