Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalta valaki, hogy a...

Tapasztalta valaki, hogy a magnéziumtól kevesebbet mozog a baba?

Figyelt kérdés

Mivel többször keményedtem, aztán hetekig semmi, ezért eleinte szedtem magnéziumot "alkalom szerűen". Már akkor is megfigyeltem, hogy amikor bevettem, akkor nem nagyon mozgott a baba.


Mióta begörcsölt a lábam és minden nap szedem, azóta a baba kb. alig mozog. Eddig, ha rátettem a kezemet a hasamra, rögtön megpróbált belerúgni. Most ha nagyon zavarja, akkor rugdos csak, a férjem nem is érezte mozogni négy napja, mert "nem produkálja magát".


Lehet ilyen összefüggés? Mi okozhatja?


2023. máj. 2. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs :)

Az neki is jobb ha te nem.görcsölsz..

2023. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van összefüggés. Én is az elejétől szedem, nagyon sokat mozog mindig. Hányadik hétben vagy?
2023. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, semmi köze a kettőnek egymáshoz. A magnéziumot pedig ne alkalomszerűen szedd, hanem folyamatosan.
2023. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem


A magntziumot folyamatosan kell szedni, lehetőleg mindig ugyanabban az időpontban, ha van rá mód.


( napi 3000 mg: 3*2 db -ot szedek.. mozog a baba rendesen)

2023. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az alkalom szerűen-t az orvos javasolta.
2023. máj. 2. 09:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a 30. héten vagyok.
2023. máj. 2. 09:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont azt mondták, hogy pici baba lesz, egy héttel le van maradva a méretekkel, szóval még kéne legyen helye.
2023. máj. 2. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy is hülyeség a "nincs helye" duma, van helye bőven, eleve rugalmas szövet veszi körül, nem egy merev dobozba "nő bele".

A nulladik perctől szedtem magnéziumot a kicsivel mert folyton keményedtem, meg rettentő sokat görcsölt is a lábam. Kb marékszám dobáltam be a magnéziumot. A huszonvalahanyadik héten sikerült elrepesztenie a bordámat, olyan ügyesen ficánkolt odabent. Szóval nem annyira volt rá hatással- vagy ha igen, akkor bele se merek gondolni, mennyire lett volna aktív anélkül.

2023. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. Mi most a 32. hetet tapossuk, de így is sokat ficereg, nyújtózkodik. Az első gyerkőc is végig nagyon aktív volt, kint is az amúgy, bár szerintem nincs összefüggés.

Lehet, hogy a babád csak sokat alszik odabent már. Ha nem találtak semmi problémát a lepénnyel és az oxigénellátásával, akkor szerintem nem kell aggódnod. Próbáld meg esetleg, hogy bedobsz egy kis csokit, ha nagyon nem mozog, hátha akkor megnyugszol. :)

2023. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Nem aggódom, mert pici mozgásai folyamatosan vannak. Szóval így is aktív.


Csak amikor nem szedtem magnéziumot, akkor “interaktívabb volt” mindig.


Én amúgy érzem mozogni, de eddig ilyen nagyokat rúgott, ha valaki a hasamra tette a kezét, akár folyamatosan, most meg, bár tud nagyobbat rúgni, mint korábban, inkább csak mocorog, ha odakerül egy kéz. Talán egyszer belerúg egy pár perc múlva egy akkorát, hogy behullámzik a hasam, de nem csinálja azt, mint korábban, hogy akár 10-15 percet is rugdosta valaki kezét.

2023. máj. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!