Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesen szörnyű...

15 hetes terhesen szörnyű derékfájás?

Figyelt kérdés

Hetek óta hol elmúlik, hol újra előjön. Mikor ágyban fekszem és meg szeretnék fordulni, vagy mikor próbálok kikelni az ágyból, szörnyen belenyilal bal oldalt deréktájon. Néha annyira, hogy gond elindulnom is, kapaszkodva tudom csak megtenni az első pár lépést. Éjjel az alvás is nehezen megy ebből kifolyólag, hiszen minden mozdulatra felkelek.

Napközben aztán semmi gondom nincs, sokat mozgok, sétálok, csak akkor nyilal bele ha fekvő helyzetben vagyok.

Valakinek volt már hasonló? Mi segíthet?



2023. máj. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Pihenj, amennyit bírsz. Lesz ez még rosszabb is.
2023. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt az elejèn ès magától elmúlt. Ami nekem bejött elég pihenés de elég mozgás mellett. Nálam ez annyit jelentett, hogy minden nap sétáltam valamennyit.
2023. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező meg szültél? Mzülettek a babák?
nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!