Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hetente...

Terhesség alatt hetente vérzés es az ügyeleten jól volt a baba mindig?

Figyelt kérdés
Már harmadjára megyek az ügyeletre vérzés miatt. A baba jól van belső vérzés nincs , se hematóma a méhlepény jó helyen. Ma csak kiteregettem. EgySzer gugoltam le mert leesett a zokni teregetés közben. Voltatok így hogy nem tudták honnan jön a vérzés?

#vérzés #Baba jól van #Nincs hematóma #Méhlepény jó helyen
2023. máj. 3. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Hány hetes vagy?

Valószínűleg veszélyeztetett terhes vagy (leszel), és csak WC-re kellhetsz fel.

2023. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lombik szóval veszélyeztetett. 13
2023. máj. 3. 20:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 7 és 17.hét közt 7x véreztem.

1x annyira, hogy a zoknimba tocsogott míg kiértem a mosdóba.

Sosem tudták miért, honnan.

17.héttől elmaradt hál isten.


(19hónapos a lányom)

2023. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 14.hét és ez a 3.vérzés. jaj de jó akkor van remény. Borzasztóan illyesztő 😔
2023. máj. 3. 20:50
 5/14 anonim válasza:
100%

Én már egy hónapja vérzem. :( Általában mindig este jön rá jobban. Az orvos nekem azt mondta, hogy extra érzékeny a méhszájam. Állandóan bennem van a félsz, hogy elmegy a baba, de elvileg jól van. De valahogy akkor sem tudok megnyugodni. :(

18+5 hkm.

2023. máj. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj de sajnálom. Nekem is este. Én is így vagyok nagyon félek. És kedden megyek dokihoz. Messze van még. 🙄
2023. máj. 4. 06:17
 7/14 anonim válasza:

Hogy alakul a terhességed?

Én sajnos elvetéltem. :(

5ös válaszoló voltam.

2023. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 😔 én 1 hónapja nem véreztem. Baba jól van , 17+5 vagyok. Hány hetes voltál? Nem is állt el a vérzés?
2023. jún. 3. 19:37
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 nagyon sajnálom a veszteséges...tudom lehet tapintatlanság, de mi történt? Mi volt a gond? :(((
2023. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy alakult a terhességed? Kedves 5-ös, őszinte részvétem, nagyon kegyetlen a középidős vetélés. :( Nekem a 7. héten kezdődött a barna folyás, kaptam progeszteront, de még tegnap este is barnáztam, szerdán az ügyeleten már nagyon mérges volt rám a doki, hogy megint mentem, ezért tegnap csak itthon sírdogáltam. Méretek alapján 11+5, utolsó menstruáció alapján 12+1 a baba. 3x2 Utrogestant használok és 3x500 mg magnéziumot.
okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!