Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irtózok a szülés gondolatától....

Irtózok a szülés gondolatától. Változni fog ez valaha?

Figyelt kérdés
Beszeltunk az asszonnyal a gyerekvallalasrol,de engem teljesen kiraz tole a hideg. A stresz ami elotte van,meg ha megszuletik akkor utana. és raadasul szetkapjak az asszonyt,utana mar nem lesz ua. pl a szex sem. Nem is beszelve arrol,hogy osszeszarjak magukat kozbe a nok. Hogy lehetne ezektol a gondolatoktol szabadulni? Gyereket tovabbra se akarok,csak jobb lenne ha nem gondolnek ilyesmire.
2023. máj. 4. 12:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való gyerek, és nem is kell mindenáron gyereket csinálni.

De amúgy császárral szültem, ugyan olyan a szex mint előtte és össze se sz@rtam magam, ha már ilyen szépen fejezted ki magad...

2023. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Ön amúgy elmebeteg?
2023. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne vállalj gyereket, amíg ez nem változik nálad!
2023. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit túlképzeled. Én nem sz*rtam be, mert kaptam beöntést előtte, mint a többség (de ha odakakálok is, mi van akkor?), nem változott a szex sem. Ezek, amiket leírsz, sztereotípiák.


De ha nem is akartok gyereket, amúgy is mindegy, mit gondolsz.

2023. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem törvényszerű. Én kaptam beöntést, így nem történt "baj". Igaz, más lett alul szülés után, de a szex minősége egyáltalán nem változott. Az olyan férfiaknak, akik így vannak vele, azt javaslom, ne erőltesse az együtt szülést. Csak annyit, amennyit bír... Egyébként, ha az "asszony" fejénél vagy, nem látod, mi történik lent. Illetve azért a szülés, a körülményei, a következményei leginkább a nőre terjednek ki, neki kell helyt állnia, szóval inkább azon gondolkodj, hogy tudnád őt ebben támogatni. Őt már megkérdezted valaha egyáltalán, ő mit gondol, ő mit érez, ha a szülésre gondol?! Sztem ebben az egészben epp a legutolsó, milyen lesz a szex...
2023. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk meglepő, hogy ennyi mindent tudsz a szüléstől, miközben irtózol tőle.


Én ezeket nem tudtam, mielőtt elgondolkodtunk azon, hogy babánk lesz, a terhesség alatt tudtam meg őket.


Nem kamu a kérdés?

2023. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
Ha gyereketek lesz, onnantól a szxnek amúgy is vége vagy lecsökken, mert a gyerek lesz az első mindenben, szóval haver, felejtsd el a gyerekvállalást ilyen hozzáállással, mert totál szívás lesz mindenkinek!!
2023. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Es nincsenek olyan szagok kozbe mint pl a disznovagason mikor porzsolik a disznot? Sztereotipiak...vegulis lehet. Valos esemenyen meg sose voltam.

Komolyan monodm, meg vagyok remulve is kicsit!

2023. máj. 4. 12:25
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
Csak abban az esetben fog változni, ha megtalálod az igazit, akitől mindenáron gyereket akarsz majd.. Jelenleg ez nem így áll. Szóval ne erőltesd!
2023. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!