Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygős kismamák, nektek...

Émelygős kismamák, nektek mikor szűnt meg teljesen a tünet?

Figyelt kérdés

Már a 13.hét végén járok de még mindig nem jobb. Sőt valamièrt egyre nehezebben viselem. Tudom, hogy nem számít esetemben, kinek mikor lett vége, de jó olvasni valami biztatót esetleg.

Kb. 8.héten kezdődött, addig nem sok bajom volt. De azóta gyomorsav, savanyú íz a számban, teltségérzet, mellette éhség sokszor. Nem vagyok az a nagyon hányós 5-6.hánytam összesen, de az émelygés már kikészít. Pedig sokat eszem, mert csak az segít, de most mintha még rosszabb lenne..vagy én fáradtam bele.

Mondjuk a hányást is csak úgy kerültem el, hogy nagyon lassan, kekszet rágcsálva kelek minden nap, óvatosan mozgok, ha jön a savam bekapok egy renniet, stb.

Jó lenne ha már enyhülne. :(

Mellette a rettenetes fáradság is nagyon lenyom sajnos. Az valamit már javult, de még az sem az igazi.


2023. máj. 6. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hánytam nagyon durván és az a 14. héten kezdett jobb lenni úgy, hogy egy-egy nap éreztem, hogy mintha ma jobban lennék, aztán egyre gyakrabban volt ilyen nap. Szép lassan elkezdtem kívánni ennivalókat, aztán a 18. hétre már csak a fogkrémtől hánytam, attól sajnos még a mai napig. 22 hetes vagyok, de a fogkrémen kívül már minden olyan, mint régen. :) Kitartást, mostmár bármikor jobb lehet és kezdődik a terhesség igazán jó része!
2023. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5.től a 18.hétig hánytam, de a 14.től már kevesebbet. Viszont most a 27. héten visszajött a reggeli émelygés, remélem, a hányás nem fogja követni, mert elég nehéz volt az eleje emiatt.
2023. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak émelygés volt. A 14.hét körül szűnt meg.
2023. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+0 óta van émelygésem, szédülésem és hányingerem. Nagyon remélem, hogy a 12. héten már nem lesz több ilyen panaszom. Igaz, még csak 5 napja "szenvedek", de nyugtat a tudat, hogy napról napra kevesebb nap és egyre közelebb leszek a babóhoz. Illetve remélem, hogy amíg én rosszul vagyok, addig a babóval minden rendben.
2023. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, elsőnek a bíztatást is 😊

Remélem èn is, hogy hamarosan ha lassan is, de enyhül a dolog.

Mindenki másnak is kitartást és enyhülést kívánok!!!

2023. máj. 7. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 20.hétig hánytam,bár a 16.héttől kevesebbet, meg utána párszor de akkor már a terhesvitamin, okozta le is cseréltem. Kitartás lassan de javulgatni fog.
2023. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!