Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi nyilaló/szúró fájdalom...

Alhasi nyilaló/szúró fájdalom terhesen? Normális hogy a 19. héten alhasi nyilaló fájdalmaim vannak? Közben pedig el kezd lüktetni az alhasam. Nem mindig, és nem elviselhetetlen, de első terhességem és kicsit megijedtem. Tegnap előtt éreztem először.

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen nyilalás, az orvosom azt mondta hogy a méhszalagok nyúlnak. Hála Istennek nem tartott nagyon sokáig, pár hétig főleg esténként.
2023. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 13 hetesen van ugyanez. :)

A kisfiamnál is emlékszem volt időnként, nem probléma. Csak az erős görcsöktől kell tartani meg a vérzéstől. Egyéb ilyen "kis" tünet mindenféle előfordul ilyenkor.

2023. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen normális. 16 hetes vagyok, már kb 4 hete tart nálam ez a szurkalas, nyilalas. Valamikor nagyon kellemetlen tud lenni, ilyenkor ha pár percre lepihensz, elmulik.

Először én is nagyon megijedtem.

2023. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!