Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen volt valakinek...

37 hetesen volt valakinek elviselhetetlen nyilalo fajdalom a mehe kornyeken? Kb 20 percig tart.

Figyelt kérdés
Voltam emiatt mar orvosnal nem tudjak mi ez. Nem joslofajas. nagyon nagyon eros de nem gorcsszeruen jon inkabb mintha leakarna szakadni a mehem.
2016. ápr. 26. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem múlt héten volt ilyen a méhem alsó részében és a hüvelyemben. szúrkáló nyilaló görcsölgetés. Este jött rám, és amíg le nem feküdtem aludni el se múlt.

Aznap nagyon fárasztó napom volt, sokat kellett jönnöm mennem és alig tudtam pihenni, még este is sokat ácsorogtam a vacsi elkészítése miatt, amikor elkezdődött a görcsölgetésem.

Nekem se volt orvosi oka, csak túlhajszolt volt a napom. Annyit mondott nekem a dokim, hogy kíméljem magam.


36 hetes vagyok.

2016. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem az lesz :( nekem amit irtal van folyamatosan. Kb annyira fajt ma reggel hogy majdnem sirtam ( 30 hetesen egyszer mar beindult a szules akkor voltak fajdalmak nagyon eros de ehhez kepest 0 itt mar majdnem sirtam..
2016. ápr. 26. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

3.terhességem van 30.hét. most meg csak kisebb szurasok vannak. 37.héten már teljesen rendben van az erősebb fájás. Akár a szules is megindulhat probléma nélkül.

Pihenj kímélve magad és meleg zuhany a pocira. És Magne b6 ha gorcsolsz. Ha szülni kell akkor még szülni teljesen időben vagy már. Én örülnék ha végre nem huznek rá hanem Max a kiért napon vagy kicsit előtte kibujna a kisfiam. (Főleg mert Juli 12re vagyok kiirva nyári hőség. ..)

2016. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint irtam 30 hetesen nekem beindult a szules. ( korhazban voltam le kellett allitani). ezek amik most voltak nem joslok voltak. vakbel. ( azota mar megszultem... vakbel elott most allok es a szulesi fajdalom kb ehhez kepest nulla
2016. máj. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!