Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok.22mm a...

BBettike kérdése:

6 hetes kismama vagyok.22mm a petezsák és 6mm az embrió Sajnos még nincs szívhang.Nagyon félek mert az orvosom Missed Ab.veleményt írt a papíromra.Hétfő kell vissza mennem,ha nem lesz szívhang akkor műteni akarnak.Szerintetek engedjem?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem mindegy, hogy 6+1 napos vagy, vagy 6+5-6.

Az embrió 6+2 naposan szokott lenni 6 mm, 6+6 naposan meg 10mm.

Én 7+5-nél voltam először vizsgálaton, mert nem akartam ezen parázni, hogy van-e szívhang,miért nincs? ha nincs, lesz-e szívhang..

Pulzálást mondjuk már kellett volna látnia elméletileg..

Mennyi idős leszel hétfőn?

2023. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

6+1 nél 2mm embrió pulzálással.

Nem gondolnám hogy nálad ez életképes lesz

2023. máj. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Napra pontosan tudtam a peteérést, mégis 6+2-nél csak üres petezsákot látott, semmi mást. Egy héttel később viszont már két élő embrió is volt abban az egy zsákban, tehát még azért nem adnám fel.

Bár ha embriót látott, az nem feltétlenül jelent jót sajnos, de még várnék egy hetet, hátha fejlődik.

2023. máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 22mm-es petezsákra 4-5 hetet írt a doki.

Ha nem lesz szívhang hétfőn sem, akkor én mindenképp a műtétet választanám. Addigra ha nem indul be, nem is fog már szerintem. Műtéttel gyorsan befehezik és próbálkozhattok újra. Ha nem mész bele a műtétbe, akkor is elmegy a baba, de a várakozás csak időhúzás.



Nekem 2x volt missedem, úgy mondom.

2023. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyelőre ne aggódj nekem a doki először a verzeshez képest 8. héten hívott be. Pont ezért, mert akkor már biztos. Aki ilyen korán megy azt sokszor feleslegesen megijesztik.
2023. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Szia én a 4essel értek egyet.

Volt hogy 12.heten fejezték be a vetélésemet műtéttel. Addig véreztem és próbálkoztam mindennel de csak lelkileg mentem rá!

Értem hogy vigasztalni próbálnak de 6mm embriónak már bőven pulzalni kéne. Sajnos ilyen vetélésem is volt azt gyorsan műtéttel befejezték.

2023. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet. Nekem 3,9 mm nél nem volt még szívhang, azt mondták, 3 mm től várható. Egy hétre rá mentem és már volt. 6 mm nél sztem is kellett volna lennie. Sajnálom, sajnos én is keresztül mentem rajta 2x is. Nekik volt szívhangjuk is. 😔

Egyik műtétes volt, masik magától indult, de szintén műtét lett belőle. Műtétet javaslom. Borzalmas volt, mikor láttam távozni.😭 persze, a műtét sem volt kellemes, de ha választani kellene, amellett döntenék.

Kitartást és sok erőt kívánok.

2023. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*2,9 mm nél, bocsánat...
2023. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok! Ma voltam huvelyi uh-n 10 mm-es endom petezsák nincs. lehet ebből baba?
2023. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Es 3 teszt negativ. Nem tudom hogy kezdjek e remenykedni vagy nem
2023. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!