Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás terhesség alatt?

Folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Pisilés után a papíron észrevettem olyan fehéres-sárgás hosszúkás vastagabb nyúlós folyást, nemtudom mihez hasonlítani.

Első baba, nem tudom, normális e, vagy gond lehet. Hajlamos vagyok minden végett aggódni.

17 hetes vagyok



2023. máj. 13. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szinte az egész terhességem alatt folyt valamilyen "cucc". Menj el dokihoz és vegyen kenetet. Ha súlyos kezelik, ha nem akkor nem muszáj. Én elég jó nőgyógyászhoz jártam ő erre azt mondta (akkor már volt róla eredmény hogy valamilyen fertőzésem van) hogy lehet hogy az egész terhesség ilyen lesz. Nem muszáj kezelni mert úgyis kijön. Nekem végül azért ajánlott kúpot mert mondtam neki hogy viszket és így elég kellemetlen.
2023. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Végig sárgás folyásom volt. Normális.
2023. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊

Nagyon megijedtem, mert ekkora nagy "trutyi" még nem jött ki sose belőlem

2023. máj. 13. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

Érdekes. Én 16 hetes terhes vagyok és eddig egy pillanatig nem volt semmilyen folyásom.


Már bocsi, de hol szeditek ezeket össze?


Én mindennap használok intim mosakodót + heti 1x Vitagyn C-t egy fél borsónyit kenek a hüvelyembe. Ezt nekem még a nődoki ajánlotta. Ezzel meg lehet előzni sokmindent.

2023. máj. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Terhesség alatt a folyás nem feltétlenül jelent fertőzést. A hormonális változások miatt is lehet több átlátszó vagy fehér folyás. Én legközelebb említeném az orvosnak és majd ő megmondja, hogy van-e vele teendő. De szerintem ha nem büdös, nem darabos, illetve nem jár viszketéssel, égő érzéssel, akkor nincs vele baj.


Utolsónak meg mondanám, hogy hiába figyel oda nagyon az ember, ha valami miatt felborul a hüvelyflóra. 27 éves vagyok, ez a második terhességem, eddig sosem volt fertőzésem. Most is ugyanúgy ügyelek mindenre, mégis lett.

2023. máj. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

4!

Akkor Te keress másik orvost mert terhesség alatt a megnövekedett folyás teljesen normális dolog, ezt az orvosnak el kellett volna mondani neked.

Soha nem használok tisztasági betét mert nem indokolt de minden terhességem alatt kellett.

2023. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
6: 4es vagyok. Miért kellene másik orvost keresnem ha sosem volt folyásom és most sincs? A babám pedig egészséges. Kellene, hogy legyen folyásom? :D ne viccelj már. Igen okés lehet ha valakinek van, nem gond, de inkább az az egészséges minden esetben, hogy nincs ha terhes vagy ha nem. Nem értem mi a problémád? 🤔
2023. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5: szintén 4es vagyok. A vitagyn c heti 1x pont a hüvelyflóra felborulás ellen "véd".
2023. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rosszul tudod, nem minden folyás utal betegségre. Olyankor is volt folyásom amikor semmi bajom nem volt függetlenül terhességtől. Maga a folyás nem mindig betegségre utaló jel.
2023. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: 4es vagyok ez így van. Terhesség alatt megduzzad a nyálkahártya a vérbőség miatt attól is lehet. Akkor gáz és kell dokihoz menni ha egyéb tünetek is vannak: szaga van, viszket, ég. Nem azt mondom, hogy nincs ilyen és nem normális, de a hüvelyflóra felborulás ellen picit lehet azért védekezni.
2023. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!