Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen rózsaszín folyás??

21 hetesen rózsaszín folyás??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég kezdtem meg a 21 -ik hetet és egy enyhe rózsaszín váladékozást vettem észre. Már volt ilyenem a 12. Heti genetikai ultrahang után és ott akkor az ügyeleten azt mondták nem látnak semmit és akkor menjek vissza ha erős darabos vérzés illetve erős görcsök jelentkeznek. Na ilyenek nem voltak sőt 3 nap után elmúlt a rózsaszínezés is és a többi vizsgálatnál is minden oké volt viszont most voltam a 20 hetes genetikain és megint van ilyen enyhe rózsaszín. Görcseim nincsenek és a babát is érzem szépen mozogni.

Szeretnék véleményeket kapni hogy ez most normális vagy menjek ügyeletre megint??

Orvossal beszélek délután mindenképpen.



2023. máj. 6. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én a hekyedben mennék az ügyeletre. Nekem azt mondta az orvosom, ha van valami szoktlan szine akkor jelentkezzek mindenképp. Meg ha nem mész, lehet idegeskedni fogsz egés hétvégén, a nyugalom többet ér!
2023. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Miért délután? Miért nem amikor jelentkezett????
2023. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom, mi a bánatért külditek ügyeletre??? Egy általános orvos mit fog vele csinálni? A területileg illetékes szülészet várandós ambulanciára kell menni.

Terhesen minden vérzés rendellenes! Orvos!

2023. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

3!

Még jó hogy arra. Gondolom az első válaszoló sem fogászati ügyeletre gondolt!

Felénk a nőgyógyászati ambulanciát is ügyeletnek hívják...

#2

2023. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

#4 igen, nálunk van nőgyógyászati ügyelet és arra gondoltam. Köszi.

Én csak leírtam én mit tennék... de csak pontozzatok le többiek, gyakorin úgyis ez a divat.

2023. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal mentem 20 hetesen a dokihoz, speciel be is fektetett megfigyelésre egy hétre a kórházba.

(Mondjuk ez több mint 31 éve volt, akkor még nem tudtam a gyakorin tanácsot kérni...)

2023. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!