Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság alatt koffein?

Várandóság alatt koffein?

Figyelt kérdés

Sziasztok 7 hetes 4napos kismama vagyok.

Sajnos reggelente nagyon álmos/fáradt vagyok,mert éjjel egyszerűen nem tudok aludni a sűrű wc-re járás miatt.(minimum 4-5alkalom) Nappal sem,hiába van időm,mert egyszerűen rengetegszer járok ki.Szóval lenne egy kérdésem.

Olvastam,hogy mértékkel nem árt a kávé a babának,de minden kismama,aki feltette a kérdést, minimum a 2.trimeszterben volt.

Ha most meg innék akár minden nap egy 3in1-bent,abból lehet baj?


Mielőtt kiderült,hogy várandós vagyok, sajnos körülbelül 2 hónapon keresztül folyamatosan ittam Hell energiaitalt,mert pont a várandósság előtt szoktam rá.Ebből lehet probléma? Már természetesen nem iszok még csak fekete teát sem,de remélem az,hogy hosszú ideig energiaitalt fogyasztottam,ráadásul pont amikor leginkább oda kell figyelni nem lehet baj.


A válaszokat előre is köszönöm szépen.


20N



2023. máj. 14. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az előző terhességem alatt is megittam napi 2kávét, most se tervezek kevesebbet. Esetleg több tejjel, lágyabban. 9+6nál járok most. Esetleg ha van lehetőséged, ihatsz koffeinmentes kávét az íze kedvéért
2023. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi bajod nem lesz, én folyamatosan ittam napi egyet már az elejétől kezdve. A 3in1 kávé ráadásul nem is erős kávé. Én is ilyet ittam meg instant kávét.
2023. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Volt, hogy napi kettőt ittam, mert a naggyal ejszakaztam és nem bírtam volna a napot mashogy vegigcsinalni. Semmi baja nem lett a picinek.
2023. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm szépen a válaszokat :)
2023. máj. 14. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Végig ittam reggelente kávét. Semmi bajunk nem lett tőle.
2023. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem árt a babának a kávé. Viszont sajnos nincsen ébrentartó hatása a koffiennek.
2023. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Volt pár hét, amikor rosszul voltam a kávétól, de ezt leszámítva végig megittam a napi egy 3in1 adagom.

Szülés után is így tettem.

2023. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

7+2 vagyok én is de már második gyereket várom. Van egy kétévesem...esélytelen, hogy ne igyak kávét. 😃

Nem lesz baj és a kezdeti energiaitaltól sem. Azért mostmár lehetőleg kerüld, de ha a kávét mértékkel iszod, nem lesz gond.

2023. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Én két babával ittam végig napi egy 3in1-et. Szoptatás alatt is. Mindkettő egészséges, tökéletes kis álom baba. :)
2023. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez a kérdés megint vicc kategória :)
2023. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!