Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányingerre valamil...

Terhességi hányingerre valamilyen praktika? 5 hetes vagyok még csak, de most kezdett el jönni ez a brutál hányinger

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 06:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell tapasztalni neked mi segít.


Ami nekem jó volt az banán, pár szem keksz, és ha már nagyon gáz volt akkor a kóla

2023. máj. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hideg kóla, hideg buborékos víz amibe citromot facsartam, citrom magában, fagyasztott gyümölcs, calippo fagyi, vajas pirítós, barack, uborka váltak be nálam.
2023. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Citromos vízre énis gondoltam, reggel ittam gyömbérteát, kocsit jobb lett, de azért fennt maradt. az a legrosszabb,hogy a napokba annyi helyre kell mennünk, és így szenvedés
2023. máj. 23. 07:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Dedalont lehet szedni terhesség alatt vagy nem?
2023. máj. 23. 07:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kóla és brutál sós sültkrumpli segített. Később is csak ezek maradtak meg bennem.
2023. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ma veszek colát mindenki annira írja😄
2023. máj. 23. 10:02
 7/15 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi nem nagyon fog segíteni, max enyhíti átmenetileg, de nem soká. Rennie az ami kb bevált.

De bármit ehettem ihattam mindegy volt :(

2023. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szédelgek is néha azt veszem észre, alig merek kimozdulni
2023. máj. 23. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem segített semmi. Ha ettem reggel pár szem kekszet akkor az jött ki, ha csak kávét akkor az, ha vizet akkor az,az se volt jó ha rendes adagot ettem, az se ha keveset sokszor. Simán kijárkálok napi 3x random időpontokban.

Elkezdtem szedni egy kis b6 vitamint, mintha jobb lenne, így lecsökkent napi egyre... De már a 11.hetet nyomom úgyhogy reménykedem, hogy alapból is múlóba van. A citromos víz is jól esett néha, nem mindig válik be ugyanaz a praktika.

2023. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

16 héten keresztül hánytam, mindig délután kezdődött és estig kitartott. :(


Nekem nem vált be a gyömbér se a magne b6, szerintem is ki kell tapasztalni.


Mindig más segített átvészelni a heteket. Sós hasábburi, zöldséges sushi szójával, jéghideg cola, vajas-sós főtt krumpli, egy darabig segített a salvus víz ( ha jól behűtöd akkor nem olyan borzalmas az íze), narancslé.


Szedtem homeopátiás bogyókat, de már a 19. hét környékén kezdtem, így nem tudom, hogy mennyire játszottak közre abban, hogy a 20. hétre elmúlt a hányingerem.


[link]


A Daedalon-t nem igazán ajánlják terhesség alatt, mérlegelni kell az előnyt/kockázatot. Nyílván terhességi vészes hányásnál nem kérdés.


Nem tudom szedsz e vitamint, én pl. az Elevittől sugárban hánytam miután bevettem, a Femibion jobban bejött.


Kitartás!!! :)

2023. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!