Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerre kinek mi vált be?

Hányingerre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Eddig akármit ettem hányingerem lett utánna de most már evés se kell hozzá csak úgy rám jön.

2020. nov. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jéghideg zéró kóla.
2020. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Az idő. Ki kellett bírnom (16. hétig), egyébként semmilyen trükk nem vált be.

A gyömbéres limonádé, amíg még ittam, addig javított a dolgon, de az is csak amíg hűtötte a gyomrom, utána ugyanolyan rossz volt.

2020. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak üres gyomorral volt hányingerem és mindig csak gyomorsavat hánytam, ételt soha ezért nekem segített ha elrágcsáltam olyankor egy renniet. De valóban csak az idő segít ezen az állapoton.
2020. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 hétig folyamatos hányingerem volt, nem segített semmi, pedig mindent kipróbáltam, amiket olvastam, hogy csökkentheti. A gyömbéres teától még hánytam is. :/
2020. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hideg Cola
2020. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig a hideg kóla. Aztán már az sem. És emlékszem, itt kérdeztem meg a gyakoris anyukákat, és tanácsolták a B6-ot. Jól tettem hogy kérdeztem. Bevált. Olyan boldog voltam😀
2020. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!