Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban ez az új eljárásrend?...

Valóban ez az új eljárásrend? Nem kell tesztelnie/teszteltetnie?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhány napja koronavírusra jellemző tüneteket tapasztalok magamon. Jeleztem ezt a háziorvosomnak, aki annyival lerendezte a dolgokat, hogy felírt gyógyszereket. Kifejezetten rákérdeztem, hogy tesztelni fognak-e hiszen, csak aztal lehet megállapítani hogy valóban (igazoltan) az vagyok-e. A válasz az volt hogy nem, mert oltott vagyok, ezért nincs teszt. Maradjak itthon, ez világos. Na most gyakorlatilag az izomfájdalom, ízérzékelés teljes elvesztése, folyamatos köhögés változatlanul fennáll. Tényleg ennyivel ennyi lenne részéről a dolog hogy még csak nem is tesztel/teszteltet, hanem szedjem a gyógyszereket aztán majd lesz valami? Mellesleg nem igazán javulok tőlük...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.


2022. febr. 16. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mégis a teszt min változatna szerinted?
2022. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszted, akkor sem tud többet tenni. Felírja ugyanazokat a gyógyszereket és ugyanúgy maradj otthon. Tehát gyakorlatilag tényleg teljesen felesleges.
2022. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Az oltottakat nem kell tesztelni hogy ne kerüljenek be a fertőzöttek listájába. Ez fantasztikus! :D


Meg is van oldva hogy látszólag az oltatlanok körében terjedjen a vírus. Nem is olyan hülyék ezek a politikusok, mint ahogy elsőre gondolnánk.. :D

2022. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk oltástól függetlenül csináltat a háziorvos minden gyanús esetben tesztet.Aki valamiért nem tud bemenni ahhoz kiszállnak autóval.Gyorsteszt,ha az negatív akkor Pcr tesztre is vesznek mintát.Szerintem orvosa válogatja, hogy csináltat vagy sem.Annyit befolyásol max a ,, tudás", hogy az utánna fellépő esetleges egészségügyi gondokra lelkiismeretes orvos jobban odafigyel,a kevésbé lelkiismeretes meg azt mondja jajj ez majd később elmúlik.
2022. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én semmiképpen sem ellene akartam beszélni, csak nem értettem hogy ez csak az ő kitalációja, vagy más háziorvos sem tesztel/teszteltet oltott személyt. Ezek szerint máshol is ugyanígy járnak el. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2022. febr. 16. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:

tesztelni kellene, nincs új eljárásrend, itt az aktuális:


[link]

2022. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nincs ilyen, ezt max saját hatáskörében tette. Nálam is, barátnőmnél is volt tesztelés 3 oltás után. Itt nálad inkább az lehetett, hogy mivel oltott vagy, felesleges a teszt, kezelést ugyanúgy kapod, szövődmények meg nem lesznek.
2022. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez van kiadva minden háziorvosnak, oltottakat nem tesztelnek.
2022. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

#8

Miért hazudsz? Mi okod van rá?


Engem 3 oltás után tegnap tesztelt a háziorvos, pozitív lett. Ma reggel hívtak, hogy vegyenek fel adatokat.

Na most az egyik kérdés az volt, hogy akkor mikor teszteltek, egy másik pedig, hogy oltva vagyok-e.

Ha igaz lenne, amit a nyolcas ír, ennek semmi értelme nem lenne...

2022. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9: Nem hazudok, gyakorlatilag az egész ismerősi köröm ezt tapasztalja, természetesen van kivétel, vannak olyan orvosok, akik próbálnak valamit tenni.
2022. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!