Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali bordaív alatti...

Jobb oldali bordaív alatti fájdalom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja érzem de nem volt eddig vészes, kb észre se vettem, viszont most egy hete ha ülök vagy ebéd után vagyok tompán fáj, zsibbad. Vérképem rendben, orvoshoz még egy hét mire eljutok. 26 hetes km.
2023. máj. 24. 15:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A lényegi kérdés persze lemaradt, szóval járt e már így valaki? Mi lehet a gond? Köszi!
2023. máj. 24. 15:22
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Epe is lehet. Jobb megnézetni
2023. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Epe, máj, hasnyálmirigy is kisugározhat.

De lehet szélgörcs is.

2023. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ha esetleg szervi gond lenne a háttérben, akár egy gyulladás formájában vagy valahogy nem kellett volna megmutatkoznia a vérképben?

De köszi, megnézetem mindenképpen.

2023. máj. 24. 16:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen de semmi nem volt. Vagy savat mondta a doki vagy ki tudja...
2023. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Társul mellé fejfájás, vizesedés? Ha igen, menj dokihoz!!
2023. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, semmi más tünetem nincsen. Leginkább arra gondolok, hogy ahogy helyezkedik a baba a szervek is máshogy fekszenek és nyomódnak.
2023. máj. 24. 16:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Baba is nyomhatja :)
2023. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az utolsó hetekben volt ilyen. De olyan szinten, hogy szó szerint vedd, nem tudtam megmozdulni, zokogtam ha nagyobb levegőt kellett vennem. Egyik reggel nem tudtam megfordulni az ágyban, sem felkelni, az 1 méterre lévő telefonomért nem tudtam átnyúlni.

Reggel 8-tól délután 2-ig feküdtem mozdulatlanul az ágyban, és zokogtam. Ha megmozdultam úgy beszúrt, mintha tüzes kardokkal szúrtak volna meg.


5 napon belül kétszer voltunk ezzel kórházban, vese, epe és mindenféle egyéb szervi baj gyanújával. 8-10 órákat töltöttünk a kórházban.


Vért vettek, pisiltettek, katétereztek, infúzióra tettek és a nagy bűdős semmit találták. A baba nyomja, mondták és utamra bocsátottak.


Valamit tényleg nyomhatott, meg a lábfeje is bele volt ékelődve a bordáim közé. Születése után hetekig kellett masszíroznom a lábfejét, mert egy kicsit eldeformálódott.

2023. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod is rendben?
2023. máj. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!