Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik? Nem értem....

Mi történik? Nem értem. Nőgyógyászhoz csak júni 8 ra kaptam időpontot!?

Figyelt kérdés
Április 27, 29, 30, május 1, 4 voltam együtt a párommal. Naptár szerint május 3án volt peteérésem, 15 én negatívat teszteltem, 17 én megjött, 20án elmúlt. Nem is volt vele problémám, de az utóbbi 3 napban hányingerem volt, poénból csináltam egy tesztet, ami pozitív. Csináltam mégegyet, az is pozitív. A párom május 6 án visszament németbe dolgozni, azóta nem volt szexuális kapcsolatom. Nem értem mi történik. Hogy lehetett akkor negatív a tesztem, és hogy menstruáltam, ha most még is pozitív. Létezik ilyen? Teljesen össze zavarodtam. Van már 2 gyerekem, igy még nem jártam. Valaki???

2023. máj. 28. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Pl. a május 4-i együttlétböl lettél terhes, és 15-én még nem mutatott pozitívat, mert ahhoz még túl korai volt.

A "menzeszed" meg lehetett akár beágyazódás is - nekem furcsa, hogy három napig tart, a legtöb nönek legalább 5-6 napig tart.

2023. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17én reggelre jött meg. 18 19 20 végig megvolt ahogy szokott, 21 én még egy kis maszat és ennyi. Mindig 3-4napos volt a mensim. De akkor lehet ez történt amit írtál 😁 reménykedem hogy tényleg baba van a dologban.
2023. máj. 28. 11:30
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Remélem én is, hogy sikerült, ehhez a dátumhoz számold egyelöre a terhességet, és ha 8 hetes után vagy, érdemes orvoshoz menni.
2023. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont az aggaszt, hogy nem jött volna meg akkor. Valami nem stimmel nekem sehogysem, de majd 8 án kiderül😊
2023. máj. 28. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 2 terhességemnél volt 1 menses és terhes voltam
2023. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Olyan előfordulhat, hogy késői a beágyazódás, ezért beindul a mensi, mert még alacsony a hormontermelés. Ilyenkor leválik a méhnyálkahartya egy kis része. Ez viszont nem okoz bajt a babának. Ha nem görcsölsz, ne aggódj. Szedj napi 3 szem magnéziumot.
2023. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy volt, a megszokott idöben volt vérzésem, nem lényegesen másabb, mint szokott - utólag esetleg más volt, de akkor nem tünt fel -, a teszt meg egy héttel késöbb lett pozitív.
2023. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt "menzeszem" nagyon ici pici vérzés ami 1 napig tartott.

Mégis 8 hetes voltam a következő menstruáció kimaradasakor.

Szóval valószínű beagyazodasi vérzés volt a tiéd is.

2023. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetett május 3-án a peteérésed, és ha 15-én 25-ös erősségű tesztet csináltál az akkor még nem is mutathatta volna ki a terhességet.

A vérzés pedig lehetett mástól is, sőt valószínűleg más volt az nem menstruáció (pl hematóma).

2023. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, van vmi hír azóta? Írj majd, hogy mi volt az orvosnál? Nagyon szorítok
2023. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!