Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol voltatok 4D babamozin...

Hol voltatok 4D babamozin (Budapest), mennyibe került, és hányadik héten?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:

26. héten voltunk a 4D genesisnél. Nagyon kedves volt a hölgy, csak ajánlani tudom. 10.500 Ft volt a Videó 1 képpel és ha még kérsz képeket CD-ra, az + 1500 Ft. 12 ezerért lett egy 1 órás filmünk és 86 db képünk. Először nem mutatta magát a kiscsaj, de a szonográfus addig forgatott, csokit etetett velem, amíg tök jó felvételek készültek.

Nagyon ajánlom őket, csak jót tudok róluk. :)

[link]

2010. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4D Genesis, én is csak ajánlani tudom! Szeretnénk majd még menni.
2010. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

27. héten itt: [link]


csak ajánlani tudom!

2010. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22.héten voltunk a 4D Genesisnél. 12 ezer ft volt a video+ 1 kép kinyomtatva+ 77 db kép CD-n. Nagyon nagy élmény volt, Kb.1 órás volt.
2010. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16. héten voltunk a Hepinetnél, és nagyon rendesek voltak. Oda megyünk majd a 28. héten is.


4D Ultrahang

Az akciós komplett 4D vizsgálat ára: 9.900 Ft

(lelet, dvd, cd, fotó)


- genetikai 4D ultrahang vizsgálat lelettel,

- a felvételt az általunk adott dvd-re rögzítjük,

- a képeket cd-re írjuk,

- ajándékba adunk egy 10x15-ös színes képet.

További képek nyomtatása: csak 490 Ft/db

2010. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16+5 hetesen voltam, a múlt szerdán 4d-n, én az utolsónál egy picikét többet fizettem, de abszolút megérte, mert nagyon sokat mocorgott, és mindent megmutatott a kisfiam! :) integetett nekünk, szopizta az ujját, és egybe láttuk az egész kis testét! És már most látszik, hogy hasonlít apukájára. :) Ha megteheted, már ennyi idősen nagyon érdemes elmenni! Én csak ajánlani tudom Neked!
2010. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is a 4D Genesis-nel voltunk. Egypeteju ikreket varok, pont 21 hetes voltam, mikor ott voltunk. En 15.000 Ft-ot fizettem, de csinaltattam 1 extra CD-t es kertem meg 5 kepet pluszba nyomtatva. Az alapar, amit a tobbiek irtak pontos, abban benne van 1 db DVD, 1 db CD az osszes keppel es 1 kinyomtatott fenykep.

En is csak ajanlani tudom Oket, nagyon kedvesek!!! (II. keruletben vannak)

2010. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

holnap megyünk a 4d genesisbe,már nagyon várom.

hétfőn voltam a dokinál,és akkor is láttam a picit,de én az arcocskájára vagyok már nagyon kíváncsi,az apuka meg most fogja először látni :)

26 hetes vagyok :)

2010. okt. 13. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Na milyen élményekkel gazdagodtatok? :)

2010. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!