Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 50 napja késik baba vagy nem?

50 napja késik baba vagy nem?

Figyelt kérdés
volt már igy valaki?most váltok orvost héten szerdán megyek uh-ra.már harmadik alkalommal kellet volna megjönnie helyette csak vizes folyás jön a többi napon nem.mikor elösször nem jött meg elötte pár nappal volt egy pici csepp vérzésem elötte pozit teszteltem utánna 5 hét mulva megint pozit azóta negativ.elötte rendszeres volt.voltam már uh-n akkor az mondták kb öt hetes de még nem lát semmit de a méhen az duplája amit összehasonlitottam egy másik lelettel mikor tényleg nem voltam terhes meg a nyálkahártyám 9 mm.egy hét mulva megint visszamentem akkor sem látott még semmit.ez volt 5 héttel ezelőtt.a tünetek meg vannak már most egy hete elkezdtem erősen szédülni napjaába kétszer háromszor.eddig rendszeres volt.szerintetek baba vagy más probléma?
2010. okt. 11. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! NEkem 5hónapos (terhesen) negatív volt a tesztem! most már 5 hónapos a Kisfiam! Minden jót:)
2010. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
E
2010. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak a 12. héten ultrahangoztak meg, akkor láttam a picit eloszor. Tuneteim a 6. héttol volt (allandoan hánytm a 16. hétig). Lehet, hogy még nagyon pici és azért nem lát semmit. Drukkolok!


27 hkm

(az elozo hozzászolást véletlenul kuldtem)

2010. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szerintem vagy nem ért jól az uh-hoz a doki, vagy nem vagy terhes. Ekkora babát már csak meg kéne találnia!
2010. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
6 hetesen még nem látott semmit,most tiz hetesen már bizom benne mond valamit
2010. okt. 11. 22:15
 6/14 A kérdező kommentje:
ha baba van a dologban
2010. okt. 11. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:
6 hetesen már dobog a szíve. Nekem furi akkor is, hogy nem látta. Remélem, most már ügyesebb lesz. :)
2010. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért negatív azóta a teszted?:(
2010. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy még nem látott semmit. Ha mást nem, petezsákot kellett volna látnia. Létezik olyan,hogy "álterhesség", ilyenkor nő a has, de baba nincs, a tünetek is megegyeznek az igazi terhességi tünetekkel.
2010. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyi féle méh. Lehet hátrahajló, kisebb a megszokottól. Ezek épp elég okok, hogy ne lásson benne egy pár mm-es petezsákot. Nekem nagyon babásnak tűnik, de vigyázz azért a lelkedre, nehogy nagyon megégesd a vágyakozással! Kívánom az édes terhet neked!!!
2010. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!