Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama fürdőruha mennyire...

Kismama fürdőruha mennyire felesleges darab?

Figyelt kérdés
A nyaralásunkon 21-22 hetes terhes leszek, amikor már azért valószínűleg lesz pocakom, csak még nem olyan óriási. Inkább egyberészes fürdőruháim vannak, nem vagyok annyira bikinipárti - szerintetek azokba bele fogok még férni 21 hetesen, vagy van létjogosultsága a kismama fürdőruháknak? Vagy annak inkább csak 3. trimeszterben van értelme, amikor már óriási a pocak?
2023. jún. 2. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Én most vagyok 21 hetes, még minden korábbi ruhám jó rám, csak a farmerek szorítanak. Szerintem is felesleges 1-2 alkalomra fürdőruhát venni, valószínűleg jó lesz rád az eddigi.
2023. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Én 26 hetesen is beleférek az egyrészesbe, pedig már egyértelműen terhes hasam van. Picit mélyebb a dekoltázsom, de itthonra nekem bőven jó.
2023. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyeni, majd meglatod kerdezo. Nekem a 22. heten mar boven uj ruhakat kellett vennem, nem beszelve arrol, hogy ugyan en pont hideg idoben voltam kismama, igy furdoruhat nem vettem, de mar terhesseg alatt nott a mellem, a regi melltartoimat eleg hamar le kellett cserelnem. Ebbol kiindulva egyik furdoruhamba se fertem volna bele.

Hizni osszesen csak 7 kilot hiztam,de oriasi hasam volt, ami mar nagyon hamar latszodott is. Mondjuk en eleg alacsony vagyok, gondolom ezert.

2023. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Előre ne vegyél. Előtte lévő napokban próbáld fel a régiket. Ha kényelmes, akkor jó. Ha már szűkös, kényelmetlennek érzed, még mindig lesz pár napod beszerezni egy másikat.
2023. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ikreket vártam tavaly nyáron, 23 hetesen kezdett csak el látszani, első babák. Így én még akkor nem vettem volna, meg nem is vettem amúgy sem, egy sima egyrészes pont jó szerintem, ha nem nagyon szoros.
2023. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 15 hetes, a tavalyi fürdőruháim már most se jönnének rám (főleg a melltartó...)


Mi sokat járunk Balatonra, úgyhogy én fogok venni egy nem kifejezetten kismamának árult, de egyrészes fürdőruhát. Olyat próbálok választani ami nyúlósabbnak tűnik, remélem még augusztusban is bele fogok férni.

2023. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!