Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájt a hasa együttlé...

Másnak is fájt a hasa együttlét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 hetes és 5 napos terhes vagyok és a második alkalommal fordult elő, hogy együttlét után, amit igen intenzíven éltem meg, menstruació szerű alhasi görcs jelentkezett. Nem hosszú ideig kb egy két perc, vérzés nélkül szerencsére. Semmi olyat nem csináltunk ami sértehette volna, nem voltunk durvák egyáltalán, teljesen normális együttlét :D

Olvastam ilyet, hogy a felszabaduló endorfin miatt kisebb összehúzódást okoz a méhbe és ártalmatlan, de azért picit aggaszt és kiváncsi lennék másnál is előfordult e. Persze orvostól is megkérdezem majd ha megyünk UH vizsgálatra.

Köszönöm szépen!


2023. jún. 2. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus jár méhösszehúzódással, igen.
2023. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd az orvostól kérdezz rá, ő mit tanácsol. Nekem pl a dokim azt mondta, a harmadik hónapig inkább hanyagoljuk a szexet a biztonság kedvéért.

Kivártuk a 3 hónapot, szerencsére minden rendben volt.

Azóta majdnem napi szinten együtt vagyunk a férjemmel.

2023. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig együtt voltunk, néha aktívabban, néha kevésbé. Igazából ahogy kedvem volt. Görcsök a 9 hónap alatt talán 2x, max 3x jelentkeztek. Ha úgy éreztem, hogy görcsölök vagy kellemetlenebb, akkor abbahagytuk. 40. Hétben vagyok, mai napig vagyunk együtt és semmi gond nincs. Mondjuk én örülnék, ha beindítaná, de még semmi😅 Természetesen ha az orvosod javasolja, hogy ne, abban az esetben tényleg ne csináld, nehogy baj legyen.
2023. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!