Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden babaruhát kimostok? És...

Minden babaruhát kimostok? És kézzel vagy géppel? És milyen mosóporral? Öblítitek is ilyen direkt Senzitiv öblítővel? És nekem még az a gondom, hogy én sem bírom az ilyen nagy cimkéket, nemhogy egy kisbaba. Azt kivágtátok belőle?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 10:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha én Arielt használok mosóporból(fehér ruhákra valót)az jó lesz?Nálunk is ez már bevált, az öblítőt még mindig keresem.De abból meg Senzitívet vennék.Azt szagoltam jó illata van.Az jó lenne nekünk is.Ez így akkor jó?
2008. dec. 30. 11:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanazt a mosóport használom, amit eddig is használtam (folyékony TOMI), csak a baba miatt Sensitiv Lenort használok. Amikor még terhes voltam, mindent 30 fokon mostam.

Most hogy megvan már a kislány, 60 fokon mosok, és muszáj vagyok Vanish folttisztítót is a TOMI mellé rakni, különben nem jön ki a kaka, és a bodyk széle sajnos időnként kakás lesz :( :(


Vegyél valamilyen sensitiv öblítőt, mindegy milyen márkájút, az jó lesz a babádnak!!!


Üdv

2008. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia, én írtam az Arielt. Nekem gyerekorvos is ajánlotta, mint a legkevésbé allergizáló mosószert, ugyanezt mondta a Coccolinora is.

Fehérítőt én nem használok babaruhákhoz, ha van is egy kis kakifolt, azt az Ariel kimossa. Legtöbb babaruhát 30 fokon mosom, mégis tiszták lesznek. Ha nagyon összekakilja magát, akkor is elég a 40fok.

Amúgy pedig ajánlom a Huggies pelust, abból nem nagyon folyik ki a cucc. Sok mindent kipróbáltunk már, de ez vált be. Ráadásul az ára is jó.

2008. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A második vagyok: annyit szeretnék még írni, hogy tényleg nem gyűrődnek általában a kisruhák, de a babáknál a fertőtlenítés a vasalás célja. A foltokra én wanish szappant használtam. A kaki pedig nekem úgy jön ki legkönnyebben, ha nem hagyom beleszáradni.

Amúgy igen, megfelel az általad leírt szer. A cimkéket meg ha teljesen kiszeded, az sokkal jobb megoldás, mint a levágás.

Bocs, hogy az elején nem a kérdésre válaszoltam, csak tanács lenne.

2008. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek üzenem, köszi hogy mégegyszer írtál.Sokan mondták a huggiest úgyhogy te végleg megerősítettél.Egyébként is mindenkinek köszönöm az összes tanácsot 2. válszolónak, pedig, hogy az első válszod is hasznos volt számomra és egyébként mindenkié.Főleg, hogy első babám lesz, és sok mindenben még tanácstalan vagyok és mindent naygon jól akarok csinálni.Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
2008. dec. 30. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!