Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy méretű szikhólyag....

Nagy méretű szikhólyag. Tudtok erről valamit esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg 9 hetes terhes vagyok, az embrióval minden rendben a vizsgálatok szerint. Viszont a szikhólyag nagy, 8mm körülinek mérték. Három orvosnál is voltam véleményt kérni, mindhárman azt mondták, hogy ez nem jó, de várjuk meg a genetikai vizsgálat eredményét, nem szerettek/tudtak volna konkrét dolgot mondani.További dolgot nem javasoltak, csak hogy várjak.

Igyekeztem olvasni a témában, főképp angol nyelvű tanulmányokat találtam ez ügyben, ezek sem túl sok kecsegtető infót tartalmaztak.


Esetleg van köztetek olyan, aki járt már így? Tudom, talán butaság ezen rágódni, de most még három hét várakozás bővebb tájékoztatás nélkül nekem nagyon idegtépő. Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jún. 6. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmnek volt nagyobb de nem lett semmi baj.
2023. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam. Milyen rendellenességet jelezhet egyáltalán ez?
2023. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1-es: köszönöm :)


#2-es: annyit említettek, hogy növeli a vetélés kockázatát, és az első doki szerint genetikai rendellenességet jelezhet.

2023. jún. 6. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy volt a szikholyag, de nem mondtak, hogy ez gond lenne. Vagy csak nem akartak stresszelni? 🙄


Mindenesetre már 15 éves a lányom, gyom, okos, egészséges.

2023. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyom = gyönyörű 😀
2023. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Majd megírod a fejleményeket? Az én 7+6 napos szikhólyagom 4,9mm és nem hagy nyugodni, két hét múlva lesz újra ultrahangom.
2023. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


#6: Szia! A 4,9 mm nem számít még nagynak, szerencsére a normál tartományban van. Ha nem mondott semmit sem a dokid, akkor lazíts, nem lesz gond. Szorítok Neked!


Nekem sajnos vetélést okozott a nagy szikhólyag. De az enyém majdnem kétszer akkora volt, mint a Tiéd.

2023. jún. 14. 17:15
 8/8 anonim válasza:

Szia kérdező! Mi van veled azóta?

Sajnos én is ebben a cipőbem vagyok, viszont nekem még az embrió is vissza van maradva 9 napot. :( 8 nap múlva megyek úkra uh-ra, addig beleőrülök. :(

dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!