Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hasonló? 8hetes...

Kinek volt hasonló? 8hetes kismama vagyok és már többször is volt nagyon halvány barna illetve rózsaszínes,ragacsos, folyásom, de a wc papíron nem látszik, nem mindennap van, A nőgyógyászom aztmondta normalis

Figyelt kérdés
Aztmondta ilyenkor ágyazódik be. Érdekelne valakinek volt még ilyen?

2023. jún. 7. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

8 hetesen már biztos nem a beágyazódástól barnázol. Ez az orvos nem normális.

Nem kell feltétlen rosszra gondolni persze. De olyan, mint beágyazódás, kb. a pozitív teszt előtt 1 héttel lehet, és a beágyazódás pár nap után befejeződik.

2023. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
8 hetesen már beágyazódott! Válts orvost nagyon gyorsan!
2023. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mindkét nőgyógyász aztmondta hogy nincsen baj, a védőnő is pedig őt is minfenki dícséri.

Aztmondták az elején teljesen normális jelenség, azért nem is aggódtam tovább mert az összes magandoki akihez eddig jártam aztmondta hogy nincsen baj.

Aztmondták előfordul a hormoni változásoktól, hogy nől a baba.

Mostmár nem tudok kit megkérdezni sem

2023. jún. 7. 09:07
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha, vagy épp progeszteronhiány is lehet. Jobb esetben. Legalább progeszteront kaptál? Ártani nem árt, de ellenben segíthet, ha azért barnázol.
2023. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az ultrahangon minden rendben volt pulzal a pici szive
2023. jún. 7. 09:12
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem kaptam, kikérdeztem eok orvos véleményét pont azért mert első terhesség, és akarjuk nagyon a babát
2023. jún. 7. 09:13
 7/22 A kérdező kommentje:
*sok
2023. jún. 7. 09:13
 8/22 A kérdező kommentje:
Sot az egyik ismerosom szuleszno es az o terhesseget ez vegig kiserte, de egeszseges babaja lett
2023. jún. 7. 09:16
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél normális, van akinél nem. Nálam pl. azokból a terhességekből ahol elkezdtem barnázni, nem lett semmi. Egy barátnőmnek meg semmi problémát nem jelentett. Beágyazódástól nem lehet az biztos. Lehet kell egy kis progeszteron pótlás. Mikor nézett meg az orvos utoljára? Ha nagyon izgulsz, menj be a kórházba, nézesd meg magad.
2023. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ez mondjuk nem releváns, mert lehet, hogy neki semmi problémája nem volt. Egy problémamentes terhességen nincs mit kísérni. Akkor is megszületik, ha a kutya nem néz rá.

2023. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!