Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, de a...

8 hetes terhes vagyok, de a napokba többször vettem be dedalont. Lehet baja a babának? Csütörtökön megyek az orvosomhoz

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
“ Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett. “
2023. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen én ezt láttam, de nem tudtam hogy az vagyok
2023. máj. 30. 09:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezert remenykedek hogy nem lesz baja :(
2023. máj. 30. 09:37
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz baja. Az antihisztaminok biztonságosak terhesség alatt, legalábbis kimutatni sosem tudtak semmi bajt. Inkább a defenzív hozzáállás miatt megy a ne-szedjen-semmit-a-kismama mantra.
2023. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha 8 hetes vagy, hogy nem tudtál eddig róla?
2023. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyira örülök hogy le vagyok pontozva. A lepontozók nyugodtan keresgéljenek dimenhydrinate és pregnancy címszavak alatt.
2023. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
A napokban még azt sem tudtad, hogy terhes vagy, de csütörtökre van időpontod az orvoshoz, és közben már világossá vált, hogy 8 hetes a terhességed? Oké. Igaz nem érdekel, de akkor sem hinném el, ha nem a napokban kérdezte volna meg valaki, hogy lehet-e baja h terhesen bevesz dedalont, mert annyira hányingere van. Nem értem minek hazudozni.
2023. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2023. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Más is lehet terhes nem csak én

Rengeteg dedalonnal kapcsolatos kérdést találtam itt,igy utólag olvasgatva

Pénteken tudtam meg akkor voltam dokinál, akkor kaptam időpontot egy hét múlvára, és péntek előtt szedtem be dedalont.így ertettem. Persze nem érdekel ki mit hisz el, mert ez az igazság, a válaszokat persze köszi☺️

2023. máj. 30. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, biztos sokan épp múlt héten lettek 8 hetes terhesek, és épp ezt a gyógyszert akarják szedni a hányingerükre. Ráadásul pont mindketten betűre pontosan ugyanolyan rosszul írjátok le a nevét. A napokban vetted be a gyógyszert, és az előbb még azt írtad, hogy nem tudtál róla hogy terhes vagy, most meg már azt, hogy pénteken tudtad meg. Szerintem ne erőltesd :D A lényeg az, hogy máskor próbálj meg az ELŐTT kérdezősködni, hogy beveszegetsz gyógyszereket. És ne itt, hanem szakemberektől.
2023. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!