Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki tőzegáfonyát...

Szedett valaki tőzegáfonyát az első trimeszterben? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hatodik hét közepén járok és egész nap olyan érzésem van mintha a felfázás “kapujában” lennék. Többször jártam pisilni, de nem fájt vagy ilyesmi, viszont ilyen kellemetlen, enyhén égő érzetet hagy maga után mintha nem tudnám teljesen kiüríteni a hólyagom. Olvastam, hogy nem mindegyik kapszulát lehet szedni, viszont első UH csak másfél hét múlva lenne, félek addig várni. Nyilván ha ne adj Isten rosszabb lenne, akkor felhívom az orvost, de nem rendel minden nap.

Terhesség előtt nem egyszer rendbe rakott, azért gondoltam rá most is :D


Van esetleg valakinek tapasztalata?


Köszönöm! :)


2023. jún. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Védőnőhöz mentem és teszt csíkkal ellenőrizte a pisit. Bizony volt 2 keresztes genny így antibiotikumot írt fel utána a doki.


Ne próbáld kezelgetni addig amíg nincs ellenőrizve hogy pontosan mi is áll a háttérben

2023. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Béres tőzegáfonya, amiben nincs aranyvessző, illetve a dm-be van 100% tőzegáfonyalé, én terhesen naturland tőzegáfonya teáztam.

Negatív vizelettel hasonló érzetem volt mint neked…ezek mindig segítettek, és nem tesztcsík hanem labor nézte.

Amúgy a patikába tudsz venni vizelet tesztcsíkot ami mutatja hogy van e valami a vizeletedben. :)


33 hkm

2023. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálam is ugyan ez a helyzet, én a Dm-ben vettem vörösáfonya (tőzegáfonya) levet, azt hígítottam vízzel és egész nap azt iszom. A sok folyadék kimossa a bacikat, pár nap alatt rendbe is szoktam jönni és így gyógyszer sem kell. Esetleg egy próbát megér nálad is.
2023. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!