Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy babát várok?

Lehetséges, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 18 hónapos, igény szerint szopizik mai napig, elég sokat. Majdnem 18 hónappal a szülés után jött meg először, és annak a második napján együtt voltunk a férjemmel védekezés nélkül. Azóta semmi, görcsöl ugyan a hasam, mintha meg akarna jönni. Most már 12 napja késik. Csináltam 2 tesztet is, negatív lett. Dokinál is voltam, aki szerint egy 4 mm-es echomentes felritkulás vélelmezhetõ, amely korai petezsáknak megfelelhet. Nem mondta rá 100%, hogy baba. Járt már valaki hasonlóan?

2023. jún. 8. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egyszer megjött, nem biztos, hogy most késik 12 napot. Ráadásul ha jól számolok a te fejeddel, akkor a 2. napon voltatok együtt plusz 12 napja késik szerinted. Az 28 napos ciklussal számolva 26+12 nap= 38 napja voltatok együtt. Ha valami csoda folytán akkor lett volna peteérésed, akkor már 7 hetes terhességről beszélnénk, sőt..... ott már erős pozitív tesztnek kellene lennie és szívhangnak.

De szerintem szoptatás mellett ne számolj rendszeres ciklussal.

2023. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, akkor az nem embrió okozta felritkulás.
2023. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennyi késés után a tesztek már 2 méterről megmondanák, szóval ne nagyon számíts rá.
2023. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így jártam!!

Szoptatom még az egyévesem, ciklus legvégén 2x nem védekeztünk, nem jött meg, 13 nap késès, teszt negatív, 2 nap pár csepp barnázás, pár nap múlva digitális teszt pozitív, UH-n 2 petezsák, ikrek. 😁 18 hetesek a csajok.

Ciklus végi hiper ovuláció, elcsíptük..

2023. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most pont tegnap nekem nyh.19mm több apró echomentes terület látott
2023. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!