Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematomával edzés?

Hematomával edzés?

Figyelt kérdés
Van egy pici subchorionic hematomám, a doki azt mondta ne ijedjek meg ha esetleg enyhe pecsételést tapasztalok, mert lehet így fog ürülni, vagy spontán felszívódik. Már 3.héttel ezelőtt is látszódott, szerencsére nem lett nagyobb. Ülőmunkát végzek és nagyon fájnak a lábaim így nap végére, lightosan csinálhatok fenék illetve láb gyakorlatot, vagy ártanék vele? Súlyok nélkül természetesen és szőnyegen.

2023. jún. 8. 18:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Én nem kockáztatnám, hogy hirtelen kiszakad, és lesodorja magával a placentát. Ezt nem szabad félvállról venni.
2023. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Sima oldalfekvős lábemeléstől is kiszakadhat? Mert akkor ennyi erővel sima gyaloglástól is. És kérdeztem hogy kell e vele feküdnöm, azt mondta mindent csináljak ugyanúgy, ahogy eddig.
2023. jún. 8. 18:48
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Én se kockáztatnám, de nem értem a kérdés minek született meg, ha te már eldöntötted… lehet nem nagy dolog és lehet nem lenne semmi, de ha igen, akkor meg tudnál magadnak bocsátani? Az orvosnak tök mindegy, hogy megmarad-e a terhességed vagy nem.

Esetleg kérd meg a férjedet, hogy masszírozza meg a lábadat.

2023. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Semmi!


Engem konkrétan be is fektettek..

Mikor hazengedtek kímélet..

Sétára is fokozatosan lehetett visszaállni.


Emelni semmit.



Végig! Eltiltottak!

Sima kismama jógát se engedtek, pedig utána gondtalan a terhességem



Pedig szoktam a terhelést is .


Korábban Napi minimum 1 h edzés-kardio és súlyzós is.. terhesen nyilván könnyítve..

2023. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

2


Ahohy írtam


Sima gyaloglást is mértékkel szabad


És lassú, séta tempóval

2023. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Deh a olyan nagy bajt okozna, akkor mondta volna, hogy fekudjek nem? :/ Arra tudok gondolni hogy nincs szerencsetlen helyen. Mert direkt ra is kerdeztem, annyit mondott hogy semmi dolgom nincs vele, futni ne fussak.
2023. jún. 8. 19:03
 7/38 A kérdező kommentje:
Jovoheten raadasul utazom is, repulovel, arra is mondta, hogy menjek nyugodtan.
2023. jún. 8. 19:04
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Döntsd el, hogy kibem bízol, az orvosodban vagy random ismeretlenekben, és aszerint cselekedj.
2023. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Mivel ez az elso terhessegem, ezert tettem fel a kerdest, hatha masnak is volt pici hematomaja. A dokim azt mondta ennyitol nem kell parazni mert ekkora nem okoz altalaban gondot.
2023. jún. 8. 19:10
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Edzeni, mikor bármikor kifakadhat, és elsodorja az embriót? Nekem szigorú ágynyugalom volt előírva, amíg el nem tűnt. Az, hogy azt mondta a dokid, nem kell ráparázni, nem azt jelenti, hogy edzeni ajánlott mellette.
2023. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!