Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendben van, hogy így hívott...

Rendben van, hogy így hívott vissza?

Figyelt kérdés

Betölöttem a 8.terhességi hetemet, az embrió koránakmegfelelően fejlődik, volt szívhang is, hallottam is, megkaptam a kis papíromat amivel el kell mennem védőnőhöz aztán vérvétel, fogászat, stb. Orvosom nem csinál genetikai UH-t, így vagy a Czeizelbe vagy az Istenhegyire megyek majd, még nem döntöttem. Kombinált teszt helyett pedig bejelentkeztem Panorama vizsgálatra, ezt két hét múlva fogják nekem megcsinálnia 10.héten. A dokim azt mondta, amint megvagyok minden vizsgálattal, akkor bő egy hónap múlva találkozzunk, akkor leszek kb. a 13.-14. héten (attól függően hogy kapok időpontot).

Szerintetek nem gond, hogy így hívott csak vissza? Sokszor olvasom, hogy más 9. meg 10.héten is jár vizsgálatra.



2023. jún. 9. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól van így. 10 hetesen mikor leveszik a vért a panorámához gyorsan ránéznek az embrióra is, hogy még mindig élő terhességről van szó. Aztán 12 hetesen mész genetikai uh-ra, aztán megint 1-2 hét múlva az orvosodhoz.
2023. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, főleg, ha nem ő csinàlja a genetikait.
2023. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek így, hogy készülni fog Panorama teszt, szükséges elmennem egy magán intézményben a genetikai ultrahangra, vagy rábízhatom magam az állami ellátásra is? A kórház ahova tartozom csinál genetikai ultrahang vizsgálatot.
2023. jún. 9. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
7+5 hetesen voltam utoljára uhn. Legközelebb jövő héten csütörtökön megyek. Akkor leszek kerek 12 hetes. Engem is zavar, hogy ilyen sokat kell várni. Izgulok rendesen
2023. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges magánban menni uh-ra ha panoramát csináltatsz.

Igen, normális, hogy ilyenkorra hívott vissza.

2023. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, igazából minek nézegessen 2 hetente?
2023. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánba jártam, az én orvosom sem csinált genetikai uh-t. Mivel ott úgyis megnézik a babát, ő nem is ragaszkodott hozzá, hogy hozzá is menjek genetikai uh-k után. 8 hetesen megállapította a terhességet, 12 hetesen genetikai uh, és az orvosommal 16 hetesen találkoztam legközelebb.
2023. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a kerdesem hogy minek kell fogászatra menni terhesség véget?
2023. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert egy esetleges gyulladástól is vetélésed lehet.

Nem is kell, hogy tünetet okozzon.

2023. okt. 11. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, csak azért kérdeztem mert én erről még nem hallottam. Bár én nem szeretnék gyereket mert nics hozzájuk türelmem se kedvem, de azért neked/nektek jó babavárást
2023. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!