Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek? Kinek...

Terhességi tünetek? Kinek milyen tapasztalata van és mi lett a végkifejlet?

Figyelt kérdés
Részleteket írjatok a válaszban.

2023. jún. 11. 07:10
A kérdező szavazást indított:
Tipikus tünetek - egészséges, gondtalan terhesség
Tipikus tünetek - nincs szívhang, petezsák
Tipikus tünetek elmúlnak - minden rendben
Tipikus tünetek elmúlnak - vetélés, missed ab
Nincs tünet - minden oké
Nincs tünet - vetélés, missed ab
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szinte semmi tünetem nem volt a terhesség végéig.


Csak álmos voltam az elején, és a terhesség végéig nem kívántam az édeset.


Öregek szerint tipikus fiús terhességem volt (szép bőr,csúcsos has, nem híztam csak 7kg-t).


Lányom lett 😀.

Összegezve jó terhesség volt.


Viszont 3 hetesen kiderült a lányomról, hogy beteg. Szóval 3 hétig tartott az öröm...

2023. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves 1es. Szabad megkérdeznem, hogxmy mi baja? Genetikain nem szúrták ki? :(
2023. jún. 11. 07:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel tipikus terhes tünetek 5. héttől kezdve, a második babánál a tünetek mellett erősen vérezni kezdtem. Szedtem progeszteront, de nem segített, végül elmúlt magától a vérzés, és mindkét baba rendben megszületett, egészségesek.
2023. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
2 Kamuzik az 1-es, másol valakit annak története alapján és azt szinezi ki. Az eredeti személy és történet akit másol, 3.gyerek egészséges és valóban mindenki fiút mondott, és kislány lett. Ráadásúl úgy, hogy azh anyukáról hátúlról meg nem mondták volna, hogy terhes, mert olyan vékony volt, és valóban összh-vissz egész terhesség alatt 7 kg-t hízott, és szülés után vékonyabb lett, mint volt. Ez már 20 éves történet..
2023. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

4!


Nem éppen!


Sokat kommentelek ide,mindenki ismerhet.


A lányom 3 hetesen májbeteg lett,diagnózisa azóta sincs,már 7 éves!

Emellett autista.


Rendkívül rosszindulatú a kommented. Nem is tudok mit írni rá...


Beteg gyerekkel viccelni..normális vagy??


6 éves koráig 13x voltam vele kórházban Pesten a SOTE1-en és Nyíregyházán, ahol lakunk.

7 hónapos volt,mikor az intenzíven ültem mellette a májműtéte után....


Máskor jobban gondold meg,mit írsz!!


Kérdező! Kombi tesztet csináltattunk,az nagyon jó lett. 34 évesen szültem.

2023. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tünet nem volt, nem voltam fáradt, nem volt hányingerem. Talán többet voltam éhes, de ennyi. 2 naponta éreztem, hogy húzódnak a méhszalagok. Aztán elmúlt ez az érzés. 1,5 hét múlva barnázni kezdtem. Elmentem dokihoz, kiderült, hogy nincs már szívhang, és a méretek alapján akkor állt meg a fejlődés, mikor már nem éreztem azt a húzó érzést.

Úgy rendeztem a lelkemben ezt a dolgot, hogy talán jobb is, hogy beteg baba nem lett.

2023. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Így van #4! A gyakori kérdéseken egy nőnek született eddig gyereke, és az 1-es annak a egyedi történetét lopta el. Hitvány dolog.
2023. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben kicsit könnyebben fáradtam el, a második trimeszter közepétől sokat jártam mosdóba. Ennyi volt az összes tünetem.

Egészséges 4 hónapos kisfiam van.

2023. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Érdekes, hogy mennyiféle terhesség van, mennyiféle tünettel. Az én eddigi tapasztalatom: amikor volt tünetem de szépen fokozatosan enyhült, akkor vetélés, missed ab lett a vége, de ekkor már barnáztam, véreztem is. Jelenleg nincs vérzés és tüneteim is vannak, reméljük minden ok és lesz szívhang.
2023. jún. 11. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Húgom minden terhességét (3) végighányta szülésig. És legalább 3 hónapig vérzett terhesség kezdetén minddel. Neki nagyon erős tünetei voltak végig.


Nekem meg szinte semmi.

2023. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!