Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan tengerparti nyaralá...

Várandósan tengerparti nyaralás alatt ennétek tengeri ételeket? (Grillezett tintahalra gondolok pl)

Figyelt kérdés
Egész jól viseltem a rosszullétek, már rég el is múltak és mire nyaralunk pont a második trimeszter közepén leszek. Nyilván kagylót nem ennék, meg mást se nagyon, de ez a kedvencem🫣lehet ezt sem vállalom majd de kivancsi vagyok ti ennétek/ettetek-e hasonló alkalommal.
2023. jún. 11. 12:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon aggódsz edd "deep fried" elkészítve. Úgy 100 %, hogy átsül.
2023. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%

10-es: te feltettél egy kérdést, a 3-as meg őszintén válaszolt.


És de, magyar embernek nem eledele a tengeri herkenytű, de ha téged meg ez nem érdekel, akkor máskor ne írj ki erről kérdést, hanem zabáld nyugodtan két pofára! Bár én azért a saját gyerekre tekintettel lennék, ha már a hozzászólókéra nem voltál...

2023. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

12, a stílus maga az ember.

És egy normálisan feltett kérdésre nem ilyen választ vár az ember.

Nem azt kérdezte, hogy kutyakaját kukaból evett-e már valaki várandósan, hanem egy teljesen normális ételre kérdezett rá.

A calamari fogyasztása pedig semmilyen potenciális veszélyt nem jelent terhesen.

Ugyanolyan eséllyel kaphat el valamit a fogyasztása során, mint ha hekket enne a Balaton partján.

Arról bezzeg nem beszélné le senki.

2023. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
13-as: de itt most nem a stílus a lényeg, hanem az, hogy a kapott választ a stílus miatt pontozta le. És ez nem fer!
2023. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó! Látom te se vagy egy nagy világjáró😃

Az egy dolog, hogy “magyar embernek nem eledele” (amúgy miert ne lehetne, miert ne szerethetné a magyar ember is?) de más orszàgokban attól még egészsegesen, finoman el tudják készíteni akár a tintahalat de más herkentyűket is.

Attól hogy a tapas vagy épp a sushi pl nem a magyarok elede szeretheti a magyar is🤦🏻‍♀️ ahogy az ide látogató külföldi is előszeretettel fogyasztja a gulyást..és ezek csak érintőleges példák..

2023. jún. 11. 14:45
 16/21 A kérdező kommentje:

Közben jött 2 válasz! Előző hozzászólásom a 12-esnek szólt.

13# jogos, köszönöm!!!🙏

14# bocs, de hogy “ilyen szarokat nem eszek” cseppet sem hasznos. Stílus, felesleges hangulatkeltés és haszontalan válasz miatt lett lepontozva.

2023. jún. 11. 14:47
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

"Várandósan tengerparti nyaralás alatt ennétek tengeri ételeket? (Grillezett tintahalra gondolok pl)"


Nem.


Nem szeretem az ilyen tengeri herkentyűket és ráadásul káros lehet a magzatra.


Na, most akkor ezt is lehet lepontozni!


A kérdésre válaszoltam.

2023. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

17, bocs de ez se hasznos, hisz a kérdés lényege, hogy TERHESEN ennél-e ilyet.

Ha nem terhesen se szereted, akkor terhesen SE a terhesség miatt nem ennéd.

Egyébként nem káros. Nem olyan típusú halétel, ami kerülendő. Nem nyers, nem higany-felhamozó.

Alig várom, hogy ehessek, egy hónap múlva megyünk tengerpartra, igaz terhes épp nem vagyok, de megenném úgy is.

2023. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Én terhesen sem enném, mert nem akarnék orosz rulettezni a magzatommal.


Nem értem, hogy nem lehet kibírni pár hónapot rizikózás nélkül...


Ennyire azért ne legyen már valaki kajafüggő.

2023. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%

19, de mi a rizikó?

Mert a nyers húsnál, nyers halnál, nyers tojásnàl, vadhúsnál, alkoholnál, dohánytermékeknél VAN rizikó.

De itt mégis mi?

Semmi.

2023. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!