Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen mire kell...

9 hetes terhesen mire kell odafigyelnem tengerparti nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Valamint a hosszú autóút (13-14 óra) árthat a magzatnak? Nyilván tartunk többször pihenőket...
2019. aug. 14. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem árthat, érezd jól magad! Én sajnos ilyenkor már eléggé sokat hánytam, de ha nincs semmi panaszod akkor csak élvezd a nyaralást! ☺️
2019. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia! A tengervíz a legjobb amiben pancsolhatsz. Arra figyelj, hogy több fürdőruha legyen nálad és ha kijöttél a vízből cseréld le szárazra. Ezzel leminimalizálod a fertőzéseket. Óvatosan az ételekkel, inkább olyanokat fogyassz amit itthon is szoktál ne most próbald ki a polipot először ha lehet. 🙂 Nem árt az autóút csak viszonylag gyakran álljatok meg, sétálj egy-két percet. Övterelőt nagyon ajánlom az útra, ha hirtelen fékezni kéne így a biztonsági öv nem a pocakodat üti meg. Gondolom Európában maradtok ha már autóval mentek, így betegségektől nem kell tartanod. Ha hotelben lesztek szauna, gyógyvíz kerülendő. Tájékozódj a közeletekben lévő kórházakról (ne kerüljön rá sor, de jobb felkészülni, hogy merre kell elindulni). Sok-sok folyadék, keksz legyen nálad. Naptej, de vigyázz a napozással csak módjával. Nem utolsó sorban érezzétek nagyon jól magatokat és boldog babavárást kívánok! ☺️


31 hetes kismama

2019. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen voltam Görögországban kb. 17 óra volt az út. Nagyon jól éreztem magam. Az út persze fárasztó volt. Az övterelő jó ötlet. Tengerben fürödhetsz nyugodtan. Én étterembe nem mertem tenger gyümölcseit enni,de megvettük halárusoktól a rákot otthon megfőztük forró vízbe aztán grilleztük. Nem lett semmi bajunk. :) Napozással óvatosan. :)
2019. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Csak émelygésem van, de ezt is épp elég kibírni!😊

Indulás előtt még ultrahangozunk eggyet!😉

2019. aug. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!