Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iqos ártalmas várandósság alatt?

Iqos ártalmas várandósság alatt?

Figyelt kérdés

Én nem szívok ilyet, de a kollégáim beltérben igen, sokszor beszívom az iqosos levegőt a folyosón. Terhességemet még nem jelentettem be és még egy ideig nem is akarom, majd a genetikai eredménye után.


Ez is ugyanolyan ártalmas, mint a cigifüst, vagy azért megnyugodhatok? :(



2023. jún. 11. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyugodhatsz meg, ártalmas.

És tilos munkahelyen beltéren használni.

2023. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy tilos, de amikor a nagy főnök is nagyban ezt szívja, akkor nem tudsz rá mit mondani. A munkahelyemen egyébként mindenkk dohányzik rajtam kívül. A cigisek nyilván kint a teraszon.
2023. jún. 11. 13:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Most akkor egyelore annyit tudoktenni, hogy akkor amig vegig megyek az erintett reszen, addig nem veszek levegot. 3 het mulva tudom leghamarabb bejelenteni a varandossagomat.
2023. jún. 11. 13:19
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
A klasszikus cigarettához képest kisebb a rizikó, de nem veszélytelen. A közvetlen ecigi káros terhesen, a passzív pedig bizonytalan. Jó nagy tahók dolgoznak nálatok, normális helyen zárt téren bármelyik cigaretta típus tilos terhességtől függetlenül.
2023. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ugye most nagyon sokszor kell kimennem mosdoba es a kozossegi terunk, az pont a mosdo fele vezeto uton van. Igy sajnos kb. mindig belefutok iqosozo munkatarsakba. Hirtelen pedig nem tudok nekik eloallni semmivel, hogy miert menjenek ki, mert ugye eddig meg nem volt ezzel problemam, hisz nem voltam allapotos es nem is mentem annyiszor wcre egy nap.
2023. jún. 11. 13:25
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Káros, próbáld elkerülni amennyire csak tudod. Nyilván passzívan kevésbé hat a babára, és az iqos "jobb", mint a hagyományos cigi. A méhlepény megszűri a méreganyagok nagy részét, valószínűleg meg sem fogja érezni a baba, ha mindent megteszel, hogy elkerüld. Jó patkány kollégáid vannak. Függetlenül attól, hogy terhes az ember vagy sem, hadd döntsd már el, hogy szeretnél - e nikotint belélegezni...
2023. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyitol 1000% hogy nem lehet bajotok hogy párszor arra sétálsz efelől megnyugodhatsz, de amúgy jó nagy parasztság belteren szívni és tuti hogy nem is szabályos...
2023. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Simán fel lehetne jelenteni őket.
2023. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Azért túlzásba nem kell esni. Azért mert néha átmesz olyan helyiségen ahol érezni a szagát, nem.lesz semmi bajotok! Terhesség esetén nagyon cigiellenes vagyok, de ez már egy kicsit a ló túloldala. Nyugi, semmi bajotok nem lesz.
2023. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Így van, kicsit túltolod. A benzingőz miért nem zavar? Gondolom utak mellett is elmész minden nap.
2023. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!