Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Le írnátok, hogy ti mit...

Le írnátok, hogy ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Pozitív teszt óta folyamatosan enyhe görcseim voltak, minden nap húzódott itt ott. 7 hetesen voltam utoljára uhn, akkor rendben volt minden. Ahogy betöltöttem pár napja a 11. hetet, ez teljesen megszűnt. Olvastam, hogy ebben az időben már normális, ha enyhülnek a tünetek, de mégis izgulok annak ellenére, hogy tudom, ha baj van sem tudok semmit tenni. A mellfeszülés hol van, hol nincs. Valaki esetleg, aki volt ilyen helyzetben, megosztaná, hogy alakult? Köszönöm.
2023. jún. 12. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elejétől kezdve alig volt tünetem, hányni háromszor hánytam, émelyegni is ritkán, a mellbimbóm volt egyedül érzékeny. Az egyetlen ami nálam durva volt az álmosság, de az most is😅


34 hkm :)

2023. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak minden ember éli meg máshogy a terhességet, de ugyanaz az ember is, két különböző terhességet.

Az elsőnél nagyon ki voltam, a második sokkal jobb volt, kevés rosszulléttel, és azok is hamarabb elmúltak.

Ebből nem érdemes kiindulni.

2023. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, hasonlót éreztem én is, mint te, és ezt leszámítva szinte semmilyen kellemetlen tünetem nem volt eddig (most a 17. hétben vagyok). A baba teljesen egészséges, semmi gond vele, úgyhogy ehhez semmi köze annak, hogy vannak-e tüneteid vagy sem. Bízz a testedben és a babádban, valószínűleg minden rendben.
2023. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Bízok a legjobbakban. De azért a rokonoknak még nem merjük bejelenteni a 12.heti uh előtt. Az a félsz ott van sajnos.
2023. jún. 12. 20:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, minden terhesség más, az kimaradt, hogy nekem is ez a második. Az elsővel fel sem merült, hogy baj lehetne, mert az elejétől a végéig zéró tünetem volt. Semmi, de tényleg. Most ez a feszülő érzés is aggasztott egészen addig, míg nem lett szívhang. És ugye itt olvastam is, hogy ez normális. Viszont olvastam azt is, hogy többeknek bajt jelentett a hirtelen tünetmentesség. Igaz, ezek többsége a 10.het előtt voltak. Émelygés volt egyszer kétszer, de hányás nem, csak inger. Más ez a terhesség. Igaz idősebb is vagyok jóval, mint az elsőnél.
2023. jún. 12. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én perpill 16 hetes vagyok, utoljára 12. héten voltunk a komolyabb vizsgálaton, azóta vannak olyan napok, amikor ha nem tudnám, hogy van bent valaki, nem is venném észre. Most a napokban kezdett nőni a hasam, már ki tudom tapintani a méhem, ebből gondolom,hogy minden oké, és nő a bébi.
2023. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os. Hiába volt már egy terhességem. Nagyon tudatlannak érzem magam. Mivel most az elejétől kezdve progeszteront kellett használnom előző kémiaiak miatt, ezért ugye napi szinten fel kell nyúlni magamnak. És az elején olyan fura volt ott bent minden. Szokatlan, nem olyan mint menstruációkor tampon használatnál. Olyan, mintha ki lenne párnázva. Nem tudom máshogy leírni. Mostanra ez a duzzadt terület, mintha feljebb került volna és azzal sem vagyok tisztában, hogy ennek ez e a menete, hogy minden az idő előrehaladtával feljebb kerül úgymond. Olyan ciki így, hogy eddig ezeket nem tapasztaltam,mert nem is használtam első terhesen semmit.
2023. jún. 12. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ilyesmin!

Én is használtam 7-12. hetek között progeszteron kúpot, és én is mindig másmilyennek éreztem a méhszájat. Ez normális!

Nem vérzel, nem görcsölsz, 11. héten már 95% feletti a valószínűsége, hogy minden rendben is lesz!

Én is ezzel nyugattam magam, tedd ezt te is! Ne gondold túl! :)

#6

2023. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igyekszem lehiggadni. Már csak pár nap és látni fog az orvos. Nagyon várom.
2023. jún. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!