Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írnátok sztorikat, tapasztalat...

Írnátok sztorikat, tapasztalatokat ha tapasztaltátok a szerelmi kötést a saját bőrötökön ? Milyen volt ? Mit éreztetek ? Hogyan kezdődött ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 16:14
 1/3 anonim válasza:
30%
Először bizsergést éreztem a testemben, aztán jött a remegés, hányinger, fura érzés a hasamban. Egyre furább lett ez az érzés, már minden bajom volt, de szerencsére egy jó fosás mindent rendbe tett.
2022. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hülyeségnek tartottam. 90%, hogy teljesen véletlen az egész, de azért leírom, hátha érdekel bárkit, vagy van kedvetek egy jó sztorihoz. :) Magam is hitetlen vagyok.

Szóval akkori legjobb barátnőm halálosan oda volt egy srácért, tönkretette a csajt, hogy a srác nem jár vele, pedig addig mindenkit megkapott, minden vicc nélkül, akárkit. A környéken az összes fiúnak ő volt az "első szerelme", a NAGY Ő, ez a srác meg tett rá, vagy azt játszotta, nem tudom.

Szóval nagyon jó barátnőként (na, meg kíváncsiságból), találtam egy "kötést", amit kipróbáltam. (Tudom, tudom, de nekem mindent IS ki kell próbálni, ez van. Főképp én is csak röhögtem magamon.)

Nem írom le mit csináltam, nagyon egyszerű volt, tulajdonképpen összekötöttem őket, legalábbis az volt a terv.

Innen már csak azt tudom mondani, amit láttam/hallottam tőle, nem hazudok, és nem tudom mennyi közöm volt hozzá, innen is bocs, csajszi.


Valahogy ezek összejöttek. De folyamatosan veszekedtek, mindenből balhé lett, valahogy mégse szakítottak csomó ideig. Szüneteket tartottak aztán megint összejöttek, aztán egyre mérgesebb lett a helyzet. Lényeg a lényegben, szerencsétlenek évekig így szenvedtek, mire széjjel mentek rendesen. De úgy képzeljétek el, hogy amit a barátnőm mesélt abból tudom, hogy nemcsak a srác volt a hibás, mintha mindketten egyszerre taszítani és vonzani akarták volna egymást.


Szóval fogalmam sincs én csináltam-e valamit, ha igen, hát megettem én is az árát saját problémákkal, de lehet, hogy csak furcsa véletlen az egész. Mindenesetre pár évvel később, hogy teljesen szétmentek megtaláltam pár megmaradt "kelléket", amit elfelejtettem kidobni, úgyhogy elégettem az egészet a francba :"D

Ennyi a sztori, lehet lepontozni, azért remélem valakinek tanulságos lesz, vagy olvasott egy jót. :)

2022. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes 😀

Olyan sokat olvastam itt róla .

És jó a sztorid 🤣


1.válaszolónak üzenem hogy nem azert irtam ki a kérdést mert ki szeretném próbálni . Hanem szimplàn kíváncsiságbol és szórakozásbol... szeretem az ilyen sztorikat .. erre te mint egy retardált majom jössz és veszed a fáratságot hogy beirj egy hulyeséget amire apszolut senki nem kiváncsi ..

2022. jan. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!